ثبت نام مشمولین سرباز در سامانه سخا

شرایط خرید بیمه دوران سربازی اعلام شد
سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: سامانه «سخا» پل ارتباطی خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی است و همه مشمولان برای بهره‌مندی از خدمات اینترنتی این سازمان باید در سامانه سخا ثبت نام کنند. به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه […]

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: سامانه «سخا» پل ارتباطی خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی است و همه مشمولان برای بهره‌مندی از خدمات اینترنتی این سازمان باید در سامانه سخا ثبت نام کنند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه سامانه اینترنتی سازمان وظیفه عمومی به سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) متصل شده است، لذا کلیه مشمولان برای بهره مندی از خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی از جمله ثبت درخواست معافیت تحصیلی، خروج از کشور و … باید ابتدا در سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) ثبت نام کنند.

بر اساس اطلاعیه پایگاه خبری پلیس، متقاضیان باید با کدملی و شماره تلفن همراهی که به نام خود فرد است در سامانه ثبت نام و کلمه عبور دریافت کنند.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت