جان‌باختن سرایدار مدرسه با سقوط از پشت‌بام مدرسه

جان‌باختن سرایدار مدرسه با سقوط از پشت‌بام مدرسه علی‌اصغر فرح‌حال، سرایدار یکی از مدارس شهریار در جریان بارندگی‌های اخیر و چکه آب از ساختمان مدرسه، به پشت‌بام مدرسه رفته بود که متأسفانه بر اثر سقوط، جان باخت.   علی اصغر فرح‌حال سرایدار دبیرستان پسرانه سرداران شهید [...]

جان‌باختن سرایدار مدرسه با سقوط از پشت‌بام مدرسه

علی‌اصغر فرح‌حال، سرایدار یکی از مدارس شهریار در جریان بارندگی‌های اخیر و چکه آب از ساختمان مدرسه، به پشت‌بام مدرسه رفته بود که متأسفانه بر اثر سقوط، جان باخت.

 

علی اصغر فرح‌حال سرایدار دبیرستان پسرانه سرداران شهید شهرستان باغستان شهریار در جریان بارندگی‌های اخیر برای پاکسازی پشت‌بام مدرسه اقدام می‌کند اما متأسفانه بر اثر سقوط از پشت‌بام، جان خود را از دست می‌دهد.

زش‌وپرورش شهریار دراین‌باره گفته است:‌ براساس گزارش مدیر مدرسه، علی‌اصغر فرح‌حال سرایدار دبیرستان پسرانه سرداران شهید شهرستان باغستان شهریار ساعت ۱۱٫۵۰ دقیقه صبح روز شنبه ۴ آبان ماه از قسمت روشنایی پشت‌بام سقوط کرده است و این حادثه به وقوع پیوست.

وی افزود: آقای فرح‌حال سریع پس از حادثه توسط اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود و پس از عمل جراحی به‌علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

پارسا گفت: پیکر مرحوم فرح‌حال به‌منظور خاک‌سپاری به شهر سبزوار منتقل شد.

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
سوالات ازمون رتبه بندی2.3.4.5 از لینک پرداخت زیر کلیک کنید پرداخت آنلاین

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پیشنهاد

پشتیبانی سایت