جذب نیرو در تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش

جذب نیرو در تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش

تکمیل ظرفیت
حداقل ۸ هزار ردیف جذب نمی‌شوند. ایراد آن در دو چیز است. ما دو قانون برای جذب داریم که یکی از آن را مجلس نوشته است که طبق آن باید بومی گزینی کنیم. یک مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هم داریم که طبق آن باید این امر را استانی برگزار کنیم. اگر استانی برگزار کنیم […]

حداقل ۸ هزار ردیف جذب نمی‌شوند. ایراد آن در دو چیز است. ما دو قانون برای جذب داریم که یکی از آن را مجلس نوشته است که طبق آن باید بومی گزینی کنیم. یک مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هم داریم که طبق آن باید این امر را استانی برگزار کنیم. اگر استانی برگزار کنیم نمرات عالی تری جذب می‌شوند. از سازمان اداری و استخدامی انتظار داریم که برایمان تکمیل ظرفیت بگذارند.
زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، داوطلبانی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام و شرکت کرده و تمامی مراحل گزینش استخدام این وزارتخانه را با موفقیت طی می کنند باید در مهلتی مقرر برای تشکیل پرونده پذیرش و ثبت نام در دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنند.

آن دسته از داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در صورتی که در مهلت مقرر برای انجام این مراحل اقدام نکنند، به منزله آن است که از استخدام شدن در رشته شغلی انتخابی انصراف داده و قصد پذیرش نهایی را ندارند، لذا ظرفیت اشغال شده توسط آن داوطلب در رشته شغلی مذکور خالی می ماند.

با تکیه به این رویه می توان گفت ظرفیت های خالی مانده استخدام فرهنگیان پس از انتشار کارنامه سبز آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شده و اینجاست که مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می شود. بنابراین پیش بینی می شود همین رویه برای ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ نیز صدق کند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. از دولت محترم تقاضا داریم تا در خصوص فوق العاده ویژه معلمان اقدامی عاجل به عمل آورید

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت