اخبارفرهنگیانپربازدید امور اداریخبر فرهنگیان

جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش بدون آزمون!

جذب ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش بدون آزمون!

 

سرایدار و خدمتگزاران با گزینش داخلی جذب می شوند

گره کور عدم جذب سرایدار و خدمتگزار بلاخره در دولت سیزدهم و دوران وزارت دکتر صحرایی باز می شود.

جذب خدمتگزار و سرایدار که از سال ۱۳۹۲ متوقف شده بود پیش از پایان سال ۱۴۰۲ و در دولت فعلی انجام خواهد شد.

پیگیری های فراوان وزارت و دولت سرانجام به ثمر نشست و مجوز جذب ۲۰ هزار نیروی خدمتگزار و سرایدار اخذ شده است.هر چند که کمبود نیرو در این بخش بیش از ۴۰ هزار نفر می باشد.

آخرین خبر دریافتی از جذب سرایدار وخدمتگزار:

🗓صدور مجوز جذب حدود ۲۰ هزار نیروی خدماتی و سرایداری برای مدارس

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش: مجوز عددی حدود ۲۰ هزار نیروی خدماتی و سرایداری برای مدارس به ما داده شده است اما هنوز در خصوص شیوه به کار گیری و جذب این افراد ابهام وجود دارد.

🔹در حال رایزنی هستیم تا شیوه به کارگیری اعم از اینکه از طریق آزمون داخلی باشد یا خیر، چگونگی درصدهای جذب افراد از طریق سهمیه آزاد یا غیر آزاد و… مشخص شود. از این رو هنوز در شیوه جذب و به کار گیری این افراد ابهام وجود دارد.

سایت امور اداری:

به نظر می رسد گره کور عدم جذب سرایدار و خدمتگزار بلاخره باز خواهد شد.شیوه جذب سرایدار و خدمتگزار میتواند از طریق آزمون داخلی تعیین شود.دقیقا همان اتفاقی که در سال ۹۲ رخ داد یعنی سهمیه هر اداره مشخص گردید و سپس بر اساس فاکتورهای وزارتی تعیین شده شورای معاونین هر اداره به بررسی متقاضیان پرداختند و نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب کردند.

در صورت برگزاری آزمون داخلی دست ادارات در انتخاب نیروها باز خواهد شد و بنابراین باید سازوکار قانونمندی نیز مشخص گردد تا در انتخاب افراد ملاک شایستگی آنها در نظر گرفته شود نه رابطه ها.

با جذب خدمتگزار و سرایداران جدید فضا برای تغییر سمت سرایداران قبلی نیز باز می گردد و افرادی با مدارک فوق دیپلم و لیسانس می توانند در سمت های جدید مشغول به کار شوند.

لازم به ذکر است در آزمون فعلی سهمیه جذب برای خانم ها و آقایان بصورت مجزا در نظر گرفته می شود.

اطلاعات کامل در مورد نحوه جذب-سهمیه پذیرش و شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان بزودی در سایت  امور اداری منتشر می گردد اما به نظر می گردد شرط حداقل مدرک دیپلم وجود خواهد داشت.

برای دستیابی به این صفحه از سایت امور اداری کافیست در گوشی خود عبارت جذب سرایدار و خدمتگزار سایت امور اداری را جستجو نمایید.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید