جزئیاتی از رتبه‌بندی؛ این طرح شامل کارکنان اداری نمی‌شود یا می شود

بندی شامل اداری ها نمی شود
جزئیاتی از رتبه‌بندی؛ این طرح شامل کارکنان اداری نمی‌شود نوری: مشکل بیمه معلمان خرید خدمات حل می‌شود وزیر آموزش و پرورش گفت رتبه‌بندی شامل کارکنان اداری آموزش و پرورش نمی‌شود.   یوسف نوری گفت: معلمانی که در مناطق مرزی و در مدارس استثنایی فعالیت می‌کنند در زمان کمتری ارتقای رتبه خواهند داشت و درباره مشمولیت […]

جزئیاتی از رتبه‌بندی؛ این طرح شامل کارکنان اداری نمی‌شود

نوری: مشکل بیمه معلمان خرید خدمات حل می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت رتبه‌بندی شامل کارکنان اداری آموزش و پرورش نمی‌شود.

 

یوسف نوری گفت: معلمانی که در مناطق مرزی و در مدارس استثنایی فعالیت می‌کنند در زمان کمتری ارتقای رتبه خواهند داشت و درباره مشمولیت معلمان بازنشسته از رتبه بندی در پیش نویسی که برای من فرستاده اند چیزی ندیده ام.

وی گفت: درباره اینکه اعتبار رتبه بندی تامین نشده بود صحبتی را نشنیده ام، ولی آن را پیگیری خواهم کرد. آمادگی لازم برای تنظیم و تدوین آیین نامه رتبه بندی معلمان را داریم و پس از ابلاغ قانون آن را آغاز خواهیم کرد.

وی درباره مشکل کم شدن حقوق معلمان خرید خدماتی نیز گفت: این معلمان طبق ساعات کاری حقوق خود را می‌گیرند و تنها مشکل بیمه دارند که این مشکل نیز حل می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش افزود: به میزان کم شدن ساعات کار موظفی معلمان خرید خدماتی از ۴۴ به ۲۴ ساعت بیمه آن‌ها کسر شده است که پیگیر هستیم حق بیمه آن‌ها نیز واریز شود. میانگین دریافتی تدریس معلمان خرید خدماتی با مدرک کارشناسی ارشد ساعتی ۲۸ هزار تومان است.

نوری افزود: پیگیر پرداخت مطالبات فرهنگیان هستیم و پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته سال ۹۹ در همه استان‌ها پرداخت شده است و در این باره از رئیس خزانه نیز تشکر لازم را کرده ام. بخشی از حق التدریس معلمان نیز پرداخت شده است و بقیه نیز بزودی پرداخت خواهد شد.

به گزارش صدا و سیما، وی درباره انتصابات جدید در آموزش و پرورش افزود: انتصابات یکسری شرایط خاص دارد و تعدادی از انتصابات استانی نیز انجام شده و بقیه نیز در حال انجام است.

 

نکته کارشناس  امور  اداری ایا رتبه بندی شامل اداری ها می شود نمی شود.  اما اداری های ۲۳۰ احتمالا شاید بشود چون غالبا آموزشی محسوب می شود

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت