جزئیات اعطای تسهیلات کم‌بهره «مرابحه» و «مسکن» به فرهنگیان

جزئیات اعطای تسهیلات کم‌بهره «مرابحه» و «مسکن» به فرهنگیان گودرز کریمی‌فر بیان کرد: مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تسهیلات کم‌بهره جدیدی را در سر فصل مرابحه و مسکن برای فرهنگیان سراسر کشور، ابلاغ کردیم. به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، گودرز کریمی‌فر مدیرکل […]

جزئیات اعطای تسهیلات کم‌بهره «مرابحه» و «مسکن» به فرهنگیان

گودرز کریمی‌فر بیان کرد:

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تسهیلات کم‌بهره جدیدی را در سر فصل مرابحه و مسکن برای فرهنگیان سراسر کشور، ابلاغ کردیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره تسهیلات پیش‌بینی شده برای فرهنگیان، اظهار کرد: تسهیلات کم‌بهره جدیدی را در سر فصل مرابحه و مسکن برای فرهنگیان سراسر کشور ابلاغ کردیم.

وی ادامه داد: اینگونه تسهیلات در سرفصل مرابحه تا سقف ۶۰ میلیون تومان به ازای تمام فرهنگیان واجد شرایط با کارمزد ۱۲ درصد و بازپرداخت ۶۰ ماهه قابل پرداخت است و هم اکنون پرداخت این وام‌ها در سراسر کشور در حال اجراست.

کریمی‌فر اضافه کرد: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به زوجین فرهنگی در کلانشهر تهران ۱۶۰ میلیون تومان و همین وام احداث در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۲۰ میلیون تومان و در سایر شهرها برای زوجین فرهنگی، ۱۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

وی افزود: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به سایر فرهنگیان در کلانشهر تهران ۱۰۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۸۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۶۰ میلیون تومان با کارمزد ۱۲ درصد پرداخت می‌شود.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اعطای تسهیلات جهت خرید مسکن در شهر تهران برای فرهنگیان ۶۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها ۵۰ میلیون تومان و نیز در سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان در سراسر کشور در حال پرداخت است.

3.9/5 (7 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

 1. باسلام
  این مطلب درحد شایعه هست و نه بیشتر بنده به عنوان یک فرهنگی دوهفته هست که تمام بانکهای شهرفیروزاباد را برای دریافت ۲۰ میلیون تومان وام دور زده ام این درحالی است که افراد با داستن رابطه و پارتی به راحتی وامهای کلان میگیرند و سهم فرهنگیان فقط دردسر ضامن شدن و کسر حقوق می باشد

  به این نظر امتیاز بده
 2. متاسفانه این حرف ها فقط فرافکنی است برای تعدادی خاص بودجه فرستاده اند شاید فقط یک درصد فرهنگیان را شامل شود.

  به این نظر امتیاز بده
 3. ما که رفتیم اداره گفتن اصلا همچین چیزی ابلاغ نشده، اگه کسی اطلاعات ببشتدی داره لطف کنه بگه ما هم بدونیم…

  به این نظر امتیاز بده
 4. سلام.پس چرا اداره اموزش و پرورش بابل وام مرابحه با سود ۱۲ درصد به مبلغ ۱۰ میلیون هست از مقداری که شما اعلام کردین کمتره؟

  به این نظر امتیاز بده
 5. کجا و به کی دادن از این وامها منه فرهنگی که تا حالا نداشتم و ندادن بهم فقط تنها وزارتخانه ای که قبل از دادن چیزی اول بوق و کرنا راه میاندازه و بعدم به دلیل کسر بودجه و زیادی بودن کارکنانش هیچی نمیده آموزش و پرورشه

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت