جزئیات جدید از نحوه افزایش حقوق در نیروهای آموزش وپرورش مسلح

  جزئیات جدید از نحوه افزایش حقوق در نیروهای آموزش وپرورش مسلح بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه ۵ دستگاه از جمله آموزش و پرورش به موجب سایر اختیارات قانونی شامل افزایش حقوق از محل افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری شده‌اند. به گزارش تسنیم، حدود ۷۰ [...]

 

جزئیات جدید از نحوه افزایش حقوق در نیروهای آموزش وپرورش مسلح

بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه ۵ دستگاه از جمله آموزش و پرورش به موجب سایر اختیارات قانونی شامل افزایش حقوق از محل افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری شده‌اند.

به گزارش تسنیم، حدود ۷۰ دستگاه اجرایی به صورت مستقیم از مزایای بخشنامه ۳۰ بهمن افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری بهره مند شده‌اند. بر اساس این بخشنامه دستگاهها بایستی از محل صرفه جوییها و فروش اموال مازاد دستگاه افزایش امتیازات مذکور را در احکام حقوقی کارکنان اعمال کنند.

این درحالی است که ۵ دستگاه از جمله آموزش و پرورش به موجب سایر اختیارات قانونی شامل افزایش حقوق از محل افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری شده‌اند.

3.5/5 ( 4 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. آقای وزیرشمارابه خداقسمتان میدهم فکری هم به حال مافرهنگیان بازنشسته هم بکنید اینهاحق ماهم هست.شانس مابدبختهاهرروز به ماوعده دادنداماعملی نکردند تامابازنشست شدیم دراین ۳سالی که مابازنشست شدیم هرسال اضاف کردندبه

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت