جزییات انتصاب مدیر مدارس۹۷و۹۸

♻️انتخاب و انتصاب مدیر مدارس سال ۹۸_۹۷ ?با عنایت به وصول شیوه نامه جدید انتخاب مدیران مدارس ،ثبت‌نام داوطلبان مدیریت مدارس در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران از تاریخ ۱۲ تا ۲۱ اسفندماه امکان پذیر است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی: entekhab.medu.ir ثبت‌نام نمایند. ?از متقاضیان مدیریت آزمون ۲۰۰ امتیازی […]

♻️انتخاب و انتصاب مدیر مدارس سال ۹۸_۹۷

?با عنایت به وصول شیوه نامه جدید انتخاب مدیران مدارس ،ثبت‌نام داوطلبان مدیریت مدارس در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران از تاریخ ۱۲ تا ۲۱ اسفندماه امکان پذیر است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی: entekhab.medu.ir ثبت‌نام نمایند.

?از متقاضیان مدیریت آزمون ۲۰۰ امتیازی گرفته خواهد شد. منابع و زمان آن متعاقبا در سایت اعلام می گردد.

?پس از آزمون از متقاصیان مصاحبه خواهد شد و در مصاحبه صلاحیت‌ها و توانایی‌ها موردسنجش و ارزیابی خواهد گرفت. مصاحبه ۴۰۰ امتیاز دارد و ۲۰۰ امتیاز هم مربوط به سوابق و تجارب می باشد.

?افرادی که حائز بیشترین امتیاز شوند، برای مدارس که مدیران آنها سال آینده تغییر می کند و اسامی مدارس در سایت به ثبت رسیده انتخاب خواهند شد.

?متقاضیان دارای مدرک لیسانس باید کمتر از ۲۶ سال سابقه و دارندگان مدرک فوق لیسانس و دکتری کمتر از ۳۱ سال سابقه داشته باشند.

?رمز ورود برای ثبت نام همان رمز همگام و یا رمز شرکت در انتخابات صندوق ذخیره می باشد.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
پشتیبانی سایت