خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » جزییات انتصاب مدیر مدارس۹۷و۹۸

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۳

 77400 بازدید
 دیدگاه‌ها برای جزییات انتصاب مدیر مدارس۹۷و۹۸ بسته هستند

جزییات انتصاب مدیر مدارس۹۷و۹۸

♻️انتخاب و انتصاب مدیر مدارس سال ۹۸_۹۷ 🔰با عنایت به وصول شیوه نامه جدید انتخاب مدیران مدارس ،ثبت‌نام داوطلبان مدیریت مدارس در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران از تاریخ ۱۲ تا ۲۱ اسفندماه امکان پذیر است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی: entekhab.medu.ir ثبت‌نام نمایند. 🔰از متقاضیان مدیریت آزمون ۲۰۰ امتیازی […]

جزییات انتصاب مدیر مدارس۹۷و۹۸

♻️انتخاب و انتصاب مدیر مدارس سال ۹۸_۹۷

🔰با عنایت به وصول شیوه نامه جدید انتخاب مدیران مدارس ،ثبت‌نام داوطلبان مدیریت مدارس در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران از تاریخ ۱۲ تا ۲۱ اسفندماه امکان پذیر است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی: entekhab.medu.ir ثبت‌نام نمایند.

🔰از متقاضیان مدیریت آزمون ۲۰۰ امتیازی گرفته خواهد شد. منابع و زمان آن متعاقبا در سایت اعلام می گردد.

🔰پس از آزمون از متقاصیان مصاحبه خواهد شد و در مصاحبه صلاحیت‌ها و توانایی‌ها موردسنجش و ارزیابی خواهد گرفت. مصاحبه ۴۰۰ امتیاز دارد و ۲۰۰ امتیاز هم مربوط به سوابق و تجارب می باشد.

🔰افرادی که حائز بیشترین امتیاز شوند، برای مدارس که مدیران آنها سال آینده تغییر می کند و اسامی مدارس در سایت به ثبت رسیده انتخاب خواهند شد.

🔰متقاضیان دارای مدرک لیسانس باید کمتر از ۲۶ سال سابقه و دارندگان مدرک فوق لیسانس و دکتری کمتر از ۳۱ سال سابقه داشته باشند.

🔐رمز ورود برای ثبت نام همان رمز همگام و یا رمز شرکت در انتخابات صندوق ذخیره می باشد.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارفرهنگیان

دیدگاه بسته شده است.