جزییات مصاحبه استخدام

جزییات مصاحبه استخدام

جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.

حسن حسینی با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و آموزش و پرورش در شب گذشته اظهار کرد: اطلاعیه‌ای از طریق سازمان سنجش منتشر شده و پذیرفته شدگان می‌توانند با کلیک بر روی استان خود از جزئیات برنامه زمانبندی مطلع شوند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی افزود: در این برنامه زمانبندی مشخص شده هر کدام در چه روزی، چگونه و با چه مدارکی باید برای تشکیل پرونده و مصاحبه مراجعه کنند.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تع جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش داد سهمیه‌های استانی متفاوت است و ممکن است مصاحبه ها در یک استان ۲۰ روز و در استان دیگر دو روزطول بکشد عنوان کرد: اما تلاش می کنیم بررسی مدارک و مصاحبه حدود سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تا پایان دی ماه به اتمام برسانیم.

حسینی درباره شکایات احتمالی شرکت کنندگان گفت: افراد اگر شکایتی دارند از طریق سازمان سنجش اقدام کنند. ما در آموزش و پرورش پاسخگوی برگزاری آزمون و شکایات ها نیستیم زیرا تصرفی در برگزاری آزمون نداشتیم

 

۲-معرفي شدگان رشته‌هاي شغلي وزارت آموزش و پرورش
۱- كليه معرفي‌شدگان رشته‌هاي شغلي وزارت آموزش و پرورش مي‌بايست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط (مندرج در اين اطلاعيه) از زمان و مکان حضور خود جهت بررسی مدارك و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند.
۲- در هنگام مراجعه (برابر برنامه اعلام شده) اصل و تصویر مدارك و مستندات لازم (شناسنامه مدارك تحصیلی لازم، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم «ویژه آقایان»،  مدارك تحصيلي لازم، عکس، مدارك مربوط به استفاده از سهمیه‌ها، مدارك مربوط به بومی بودن، تائیدیه‌هاي معتبر و…) به همراه داشته باشند.
۳- معرفی داوطلب براي انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
۴- گذراندن دوره یکساله مهارت آموزي و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوي دانشگاه مجري، براي پذیرفته شدگان نهایی داراي سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است. محل برگزاري دوره یکساله مهارت آموزي بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه مجري دوره اعلام خواهد شد. تغییر محل آموزش و جابجایی مهارت آموزان مجاز نمی‌باشد.
۵- مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی، بخشی از هزینه هاي مصاحبه استخدامی، معاینات پزشکی و برگزاري دوره یکساله مهارت آموزي (خدمات آموزشی و رفاهی)، برعهده داوطلب خواهد بود.
۶- داوطلبان معرفی شده براي مصاحبه استخدامی موظفند “فرم اطلاعات فردي “را از سایت دبیرخانه هیات مرکزي گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir  دريافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارك درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۷- مسئولیت‌هاي ناشی از خلل در استخدام افرادي که توانایی شرکت در تمام یا بخشی از دوره مهارت آموزي را ندارند برعهده خود شخص بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال پذیرفته شدگان داراي شرایط خاص مثل باردار بودن، فرزند شیرخوار یا کوچک، بیمار نیاز به مراقبت و … ندارد.
۸- چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاري دوره یکساله مهارت آموزي از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاري دوره اقدام خواهد نمود.
۹- دانشگاه مجري دوره یکساله مهارت آموزي مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارد. در صورت تقاضاي مهارت آموز و وجود امکانات، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط خواهد بود .
۱۰- رعایت کلیه شرايط و ضوابط دفترچه راهنماي آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومين آزمون متمركز دستگاه‌هاي اجرايي (مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۸) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدي آن از سوي داوطلبان الزامی می‌باشد.
۱۱- عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
آدرس سایت ادارات کل آموزش و پرورش استانها
رديف
استان‌ها
آدرس سايت
 ۱
آذربایجان شرقی
ea.medu.ir
 ۲
آذربایجان غربی
wa.medu.ir
 ۳
اردبیل
ARTa.medu.ir
 ۴
اصفهان
Asf.medu.ir
 ۵
البرز
ALBOrz.medu.ir
 ۶
ایلام
ilam.medu.ir
 ۷
بوشهر
bushehr.medu.ir
 ۸
چهار محال و بختیاري
chb.medu.ir
 ۹
خراسان رضوي
razavi.medu.ir
 ۱۰
خراسان شمالی
khn.medu.ir
 ۱۱
خراسان جنوبی
skh.medu.ir
 ۱۲
خوزستان
khouz.medu.ir
 ۱۳
زنجان
zanjan.medu.ir
 ۱۴
سمنان
semnan.medu.ir
 ۱۵
سیستان و بلوچستان
sb.medu.ir
 ۱۶
شهر تهران
Tehran.medu.ir
 ۱۷
شهرستانهاي استان تهران
Teo.medu.ir
 ۱۸
فارس
fars.medu.ir
 ۱۹
قزوین
caspian.medu.ir
 ۲۰
قم
qom.medu.ir
 ۲۱
کردستان
kurd.medu.ir
 ۲۲
کرمان
kerman.medu.ir
 ۲۳
کرمانشاه
kermanshah.medu.ir
 ۲۴
کهگیلویه و بویراحمد
kb.medu.ir
 ۲۵
گلستان
golestan.medu.ir
 ۲۶
گیلان
guilan.medu.ir
 ۲۷
لرستان
lorestan.medu.ir
 ۲۸
مازندران
mazand.medu.ir
 ۲۹
مرکزي
markazi.medu.ir
 ۳۰
هرمزگان
hormozgan.medu.ir
 ۳۱
همدان
hamedan.medu.ir
 ۳۲
یزد
yazd.medu.ir
۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت