جزییات واریز یارانه جدید معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی

جزییات واریز یارانه جدید معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی

جزییات واریز یارانه جدید معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی جدا از یارانه معیشتی است رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: مشمولان این بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی، کسانی هستند که شغل ثابت و درآمد ثابت ندارند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، “حامد شمس” گفت: […]

جزییات واریز یارانه جدید معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی

جزییات واریز یارانه جدید معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی

بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی جدا از یارانه معیشتی است
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: مشمولان این بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی، کسانی هستند که شغل ثابت و درآمد ثابت ندارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
“حامد شمس” گفت: بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی که به ازای هریک از اعضای خانواده قرار است به حساب سرپرستان خانوار واریز شود جدا از یارانه معیشتی (یارانه بنزین) است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر که در دهک‌های پایین جامعه قرار دارند و شغل و درآمد ثابت ندارند، مشمول دریافت این بسته هستند که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از شناسایی آن‌ها، فهرست این افراد را به سازمان برنامه و بودجه برای واریز ارسال می‌کند. کارگران ساختمانی، رانندگان و… هریک از افرادی که یارانه معیشتی را ماهانه دریافت می‌کنند و شغل و درآمد ثابت هم ندارند مشمول این تسهیلات هستند.

شمس گفت: این بسته معیشتی در ۴ ماه به ازای هریک از اعضای خانواده، ۱۰۰ هزار تومان به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

یارانه نقدی؛ بیستم هر ماه
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها طبق روال گذشته بیسنم هرماه به‌ ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می کند بنابر این یکصد و هجدهمین مرحله “یارانه نقدی” مربوط به آذر ۹۹ ساعت ۲۴ روز پنجشنبه (۲۰ آذرماه) واریز می شود.

یارانه معیشتی؛ دهم هرماه
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، دهم هر ماه یارانه معیشتی یا اصلاح قیمت بنزین و مابه‌التفاوتی که در نتیجه رشد قیمت ایجاد شده است را به صورت نقدی به خانوار‌ها بر می گرداند، بنابراین پرداخت یارانه معیشتی از ۲۴ آبان ماه سال گذشته
(۹۸) شروع شد و دولت مکلف است به ۶۰ میلیون نفر بسته معیشتی پرداخت کند.

یارانه معیشتی برای خانواده یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان پرداخت می شود. همچنین خانوار‌هایی که دارای خودروی سواری به ارزش بیش از سه میلیارد ریال یا خودرو عمومی با ارزش بیش از چهار میلیارد ریال باشند، بسته معیشتی تعلق نمی‌گیرد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت