جلالی: تیم‌ملی فوتبال در گروه خوبی قرار گرفت

جلالی: تیم‌ملی فوتبال در گروه خوبی قرار گرفت
جلالی: تیم‌ملی فوتبال در گروه خوبی قرار گرفت به گزارش کارگزین خبر کارشناس فوتبال ایران می‌گوید که تیم ملی در جام‌جهانی در گروه خوبی قرار گرفته است. مجید جلالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره هم‌گروه شدن تیم ملی فوتبال ایران با انگلیس، آمریکا و یکی سه تیم اوکراین، ولز و اسکاتلند، اظهار کرد: در گروه […]

جلالی: تیم‌ملی فوتبال در گروه خوبی قرار گرفت

جلالی: تیم‌ملی فوتبال در گروه خوبی قرار گرفت
جلالی: تیم‌ملی فوتبال در گروه خوبی قرار گرفت

به گزارش کارگزین خبر کارشناس فوتبال ایران می‌گوید که تیم ملی در جام‌جهانی در گروه خوبی قرار گرفته است.

مجید جلالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره هم‌گروه شدن تیم ملی فوتبال ایران با انگلیس، آمریکا و یکی سه تیم اوکراین، ولز و اسکاتلند، اظهار کرد: در گروه خوبی قرار گرفتیم. گروه ما سخت نیست و خیلی ساده هم نیست. نکته مهم این است که ما با مدل فوتبال آمریکا کاملا آشنا هستیم و می‌توانیم اطلاعات زیادی بگیریم. درباره فوتبال انگلیس هم اطلاعات کافی داریم. تیم سوم هم تیمی از بین تیم‌های درجه دو اروپا خواهد بود. به اعتقاد من صعود از گروه برای ما شدنی است. البته صعود از گروه به این سادگی که می‌گوییم نیست اما اگر برنامه آماده سازی خوبی داشته باشیم می‌توانیم از گروه صعود کنیم. ضمن اینکه سایر تیم‌های آسیایی را ببینید که در گروه‌های سخت‌تری قرار گرفته‌اند.

او در ادامه گفت: از نظر من انگلیس یکی از بخت‌های قهرمانی در این جام است. انگلیس تیمی در حال پیشرفت است. ما حتی برابر این تیم می‌توانیم بازی خوبی انجام بدهیم. بازیکنان ما در انگلیس بازی کرده‌اند و شرایط فوتبال این کشور را می‌شناسند. آنها فوتبال فیزیکی بازی نمی‌کنند و فوتبال روتین و مهارتی دارند. ما می‌توانیم برابر این تیم هم بازی خوبی انجام بدهیم. آمریکا هم برابر بازیکنان ما ضعف دارد و ما می‌توانیم برابر این تیم هم عمکرد خوبی داشته باشیم.

کارشناس فوتبال ایران در ادامه درباره اینکه بازی اول ایران برابر انگلیس خواهد هم بود هم گفت: این موضوع عالی است. بازیکنان به خاطر اینکه مسابقاتی باشگاهی را می‌گذرانند و بعد به تیم ملی اضافه می‌شوند، در اولین بازی به دنبال هماهنگی هستند. ما می‌توانیم فرصت خوبی داشته باشیم تا برابر این تیم موفق باشیم.

وی درباره شرایط آماده سازی تیم ملی برای جام‌جهانی هم گفت: تقویم لیگمان را باید زود اعلام کنیم و به اعتقاد من باید طوری کار کنیم که ۴۰ روز قبل از جام جهانی، نیم فصل ما باشد. شاید این موضوع کار را برای باشگاه‌ها سخت کند اما تیم ملی فرصت کافی دارد تا آماده شود. شاید هم طرح دیگری باشد که مثلا بازی‌ها در نیم فصل تمام نشود و ادامه لیگ به بعد از جام‌جهانی موکول شود.

جلالی در ادامه گفت: آمریکا در مقدماتی خیلی مقتدر صعود نکرد. ما می‌توانیم حریف خوب و قدری برای این تیم باشیم. تیم ما باید برنامه ریزی خوبی برای آماده سازی داشته باشد تا بازی‌های خوبی انجام بدهیم. اگر در راه آماده سازی حداقل ۵ بازی دوستانه داشته باشیم این موضوع به ما کمک خواهد کرد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.4 / 5. تعداد امتیاز: 5

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید