پربازدید امور اداری

جلسه شورای حقوق و دستمزد با موضوع هم ترازی حقوق‌ شاغلین دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود

جلسه شورای حقوق و دستمزد با موضوع هم ترازی حقوق‌ شاغلین دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود

شناسنامه قانون- عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد از برگزاری جلسه این شورا با موضوع هم ترازی کلی حقوق ها خبر داد و گفت: تلاش داریم نتایج صورت گرفته در این بخش در بودجه سال ۱۴۰۳ منعکس شود.

جبار کوچکی‌نژاد در گفت و گو با خانه ملت، از برگزاری جلسه شورای «حقوق و دستمزد» با موضوع هم ترازی حقوق‌ شاغلین دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه جلسه مورد ذکر در روز دوشنبه برگزار می شود، تاکید کرد: در حال حاضر یکسری فاصله های حقوقی بین شاغلین دستگاه ها وجود که قابل پذیرش نبوده و باید با برای آن چاره اندیشی کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر است تا در جلسه فوق نقطه نظرات کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته و راهکارها برای برطرف کردن فاصله حقوقی ایجاد شده مدنظر قرار گیرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعا نتایج مربوط به حقوق و دستمزد، در بودجه سال ۱۴۰۳ تاثیر گذار خواهد بود لذا تمام تلاش ما بر این اساس است که تغییراتی را در این بخش اعمال کنیم.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

‫۲ دیدگاه ها

  1. شورای حقوق دستمزد در دی ماه سال گذشته سقف فوق العاده ویژه را بر داشت و مصوب نمود که همه کارکنان دولت ۵۰ درصد فوق العاده مزبور را دریافت کنند پس چرا تاکنون مصوبه شورای حقوق و دستمزد در خصوص برقراری فوق العاده ویژه ۵۰ درصدی در آموزش و پرورش اجرایی نشد؟ مگر در مجلس مصوب نشد که همه کارکنان دولت به طور یکسان ۱۰ میلیون تومان رفاهیات و کمک معیشتی دریافت کنند پس چرا معلمان از رفاهیات بی بهره اند و تعدادی از دستگاه های اجرایی مصوبه مجلس را اجرا نکرده و بیشتر از مبلغ مذکور به کارکنان خود رفاهیات می دهند؟ چرا معاون رئیس جمهور آقای مخبر نیز مصوبه مجلس را اجرا نکرده و طی بخشنامه ای مجوز اعطای کمک رفاهیات بیشتر از مبلغ مذکور را به برخی دستگاه
    های اجرایی داده است؟ چرا کارکنان برخی از دستگاه های اجرایی از فوق العاده خاص برخوردارند اما کارکنان زحمت کش و فرهیخته وزارت آموزش و پرورش از آن بی بهره اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید