جهان درسال ۲۰۲۲ چگونه خواهد گذشت؟!

جهان درسال 2022 چگونه خواهد گذشت؟!
جهان درسال ۲۰۲۲ چگونه خواهد گذشت؟! سه قدرت بزرگ روسیه، چین، ایران متحدالشکل مثلث قدرت جهانی را تشکیل خواهند داد و در مقابل آمریکا(شیطان بزرگ) خواهند ایستاد. 💢مثلث قدرت روسیه، چین، ایران رزمایش مشترک مرکب گسترده ای را در حساس ترین منطقه جهان برگزار می کنند. 💢ارتش روسیه با اوکراین درگیر شده و وارد اوکراین […]

جهان درسال ۲۰۲۲ چگونه خواهد گذشت؟!

سه قدرت بزرگ روسیه، چین، ایران متحدالشکل مثلث قدرت جهانی را تشکیل خواهند داد و در مقابل آمریکا(شیطان بزرگ) خواهند ایستاد.

💢مثلث قدرت روسیه، چین، ایران رزمایش مشترک مرکب گسترده ای را در حساس ترین منطقه جهان برگزار می کنند.

💢ارتش روسیه با اوکراین درگیر شده و وارد اوکراین می شود و ساختار حکومتی اوکراین دست خوش تغییرات بزرگ خواهد شد.

💢چین وارد تایوان خواهد شد و چندین پایگاه نظامی بزرگ در تایوان ساخته می‌شود. (در این موقعیت اگر آمریکا بتواند هند را برای درگیری با چین آماده کند هند با چین در مرز های مشترک درگیری های سختی خواهد داشت که این احتمال بسیار پایین است)

💢شهر های ابوظبی، دبی، الشارجه و چند تاسیسات مهم امارات موشک باران گسترده و هدف حملات نیروهای انصارالله قرار می گیرند و پس از آن نیروهای اماراتی از جنگ با یمن عقب نشینی خواهند کرد.

💢در عراق درگیری های میان گروه های مقاومت عراقی با ارتش تروریستی آمریکا شدت خواهند گرفت و به جنگی تمام عیار تبدیل خواهد شد.در این نبرد انصارالله یمن و نیروهای مقاومت سوریه گروه های عراقی را همراهی خواهند کرد.

💢ترکیه درگیر سلسله اعتراضات و اعتصابات سراسری می شود که به شورش های مردمی و درگیری های داخلی منتج خواهد شد.

💢در افغانستان گروهی جدید اعلام موجودیت می کنند و علیه طالبان تازه به حکومت رسیده اعلان جنگ و در نقاط مختلف افغانستان با طالبان مبارزه خواهند کرد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد امتیاز: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید