حاج میرزائی: با تصویب هیئت دولت، احکام رتبه‌بندی معلمان ترمیم شد.

حاج میرزائی: با تصویب هیئت دولت، احکام رتبه‌بندی معلمان ترمیم شد. حاجی‌میرزایی: با تصویب دولت احکام رتبه‌بندی معلمان ترمیم شد وزیر آموزش و پرورش گفت: با تصویب هیئت وزیران، احکام رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان ترمیم شد. محسن حاجی‌میرزایی با اعلام اینکه با تصویب هیئت وزیران احکام [...]

حاج میرزائی: با تصویب هیئت دولت، احکام رتبه‌بندی معلمان ترمیم شد.

حاجی‌میرزایی: با تصویب دولت احکام رتبه‌بندی معلمان ترمیم شد
وزیر آموزش و پرورش گفت: با تصویب هیئت وزیران، احکام رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان ترمیم شد.
محسن حاجی‌میرزایی با اعلام اینکه با تصویب هیئت وزیران احکام رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان ترمیم شد، اظهار کرد: با تصویب دولت در اسفند گذشته که همه کارکنان دولت از ضریب فوق‌العاده شغل فصل ۱۰ برخوردار شدند، فرهنگیان هم از آن ضریب برخوردار شدند اما محل استفاده از آن ضریب، رتبه‌بندی بود و همین اختلالی در امر رتبه‌بندی فرهنگیان ایجاد کرد که امروز در هیئت وزیران تصویب شد.

وی افزود: بر این اساس، احکام رتبه‌بندی معلمان اصلاح و ترمیم می‌شود، زمان اجرا هم از اول فروردین ۹۹ خواهد بود و احکام معلمان به‌سرعت اصلاح و مابه‌التفاوت آن از فروردین ۹۹ پرداخت خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه درباره برگزاری امتحانات دانش‌آموزان متذکر شد: امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم به‌صورت حضوری برگزار می‌شود به‌جهت اینکه نمرات در این دو پایه سرنوشت‌ساز است اما تأکید کردیم برگزاری امتحانات حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشد
حاجی‌میرزایی ادامه داد: در روش غیرحضوری ممکن است حقوق دانش‌آموزان تضییع شود و بعداً نگرانی بیشتری برای آنها ایجاد شود بر همین اساس با رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم به‌صورت حضوری خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در دوره ابتدایی به‌ویژه پایه اول دبستان معلمان باید اطمینان پیدا کنند دانش‌آموزان محتوای آموزشی را به‌طور کامل آموخته‌اند و توانایی لازم در آنها ایجاد شده است و روش‌های امتحان می‌تواند غیرحضوری باشد.

5/5 ( 1 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت