احتمال نهایی شدن فوق‌العاده خاص کارکنان قوه قضاییه

آغاز ثبت نام آزمون وکالت سال ۱۴۰۰ مرکز وکلای قوه قضائیه + جزئیات و معرفی منابع آزمون
احتمال نهایی شدن فوق‌العاده خاص کارکنان قوه قضاییه در کمیسیون قضایی در هفته آینده+ پیش‌نویس مصوبات احتمال نهایی شدن فوق‌العاده خاص کارکنان قوه قضاییه در کمیسیون قضایی در هفته آینده بررسی جزییات تصویب طرح تسری فوق‌العاده خاص کارکنان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه در جلسه کمیسیون اجتماعی […]

احتمال نهایی شدن فوق‌العاده خاص کارکنان قوه قضاییه در کمیسیون قضایی در هفته آینده+ پیش‌نویس مصوبات

احتمال نهایی شدن فوق‌العاده خاص کارکنان قوه قضاییه در کمیسیون قضایی در هفته آینده

بررسی جزییات تصویب طرح تسری فوق‌العاده خاص کارکنان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه در جلسه کمیسیون اجتماعی هفته آینده ادامه می‌یابد.
قانون و به نقل از معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، بررسی جزییات تصویب طرح تسری فوق‌العاده خاص کارکنان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه در جلسه کمیسیون اجتماعی ادامه خواهد یافت.

رحیمی در این رابطه اظهار داشت: قرار بود ادامه رسیدگی به طرح تسری در روز یکشنبه آینده انجام شود که با توجه به تعطیلی روز یکشنبه در استان تهران این موضوع به روز سه شنبه موکول شد که بسیار امیدواریم آخرین جلسه کمیسیون باشد و موضوع به صحن ارجاع گردد.

بر اساس این گزارش، در جلسه هفته قبل که نزدیک به ۴ ساعت به طول انجامید جزییات ماده واحده و جداول رای گیری شد که درخصوص کارمندان اداری با همان ضریب مذکور در طرح اولیه مورد تصویب قرار گرفت. درخصوص تبصره ها با توجه به اینکه جلسه کمیسیون بیش از حد زمان برد رای گیری به جلسه آینده موکول شد. بنابراین اصل ماده واحده درخصوص کارکنان اداری که بسیار هم مهم بود و میزان ضریب که این هم بسیار مهم بود با همان وضعیت مذکور در طرح به تصویب رسید.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. واقعا برای همه اعتبار است بجز رتبه بندی معلمان درصورتی که اساس توسعه هرکشوری رسیدگی به شان ومنزلت معلمان می باشد عدالت اموزشی عدالت پرداختی

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت