حضور ۳۰ استاد دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در کارگاه مشترک با وزارت آموزش آلمان- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

[ad_1] به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، فرج‌اله طالبی از برگزاری اولین کارگاه یک روزه مشترک با همکاری وزارت آموزش و تحقیقات آلمان فدرال در اجرای تفاهم‌نامه منعقد‌شده در زمینه انتقال فناوری‌های نوین سرمایشی‌، تهویه و پمپ‌های حرارتی در اسفندماه خبر داد. مدیر‌کل امور [...]

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، فرج‌اله طالبی از برگزاری اولین کارگاه یک روزه مشترک با همکاری وزارت آموزش و تحقیقات آلمان فدرال در اجرای تفاهم‌نامه منعقد‌شده در زمینه انتقال فناوری‌های نوین سرمایشی‌، تهویه و پمپ‌های حرارتی در اسفندماه خبر داد.

مدیر‌کل امور بین‌الملل دانشگاه فنی‌و حرفه‌ای گفت: این دانشگاه با همکاری موسسه آموزش مشاغل آلمان واقع در دورتموند (GBB)، مرکز اطلاعات فناوری انرژی تهویه و سرمایش (IKKE) مستقر در دویسبورگ و انستیتو طراحی مشاغل نوآور (FIAP) مستقر در کلزنگرشن اولین کارگاه مشترک را با حضور نمایندگان شرکت‌های مذکور و تدریس پروفسور کارستن بیرمان ۷ اسفند ۹۷ در هتل پارسیان اوین برگزار خواهد کرد.

طالبی ادامه داد: در این دوره ۳۰ نفر از اساتید هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تخصص‌های مکانیک و الکترونیک در یک فرایند جامع جهت حضور در این دوره انتخاب شدند و قرار است ۱۵ نفر از اساتید برتر جهت شرکت در دوره آموزشی ۱۴ روزه که شهریورماه ۹۸ در کشور آلمان برگزار می‌شود، شرکت کنند.

وی در پایان افزود: این همکاری علمی بین‌المللی در چهارچوب پروژه جهانی CC-Iran و با حمایت مالی کامل وزارت آموزش و تحقیقات آلمان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت