حواشی عکس گرفتن خاص دختر مدیر عامل پرسپولیس با رونالدو در فرودگاه

حواشی عکس گرفتن خاص دختر مدیر عامل پرسپولیس با رونالدو در فرودگاه

حواشی عکس گرفتن دختر مدیر عامل پرسپولیس با رونالدو در فرودگاه بار حواشی حضور کریستیانو رونالدو در ایران برای انجام بازی تیم فوتبال النصر عربستان با پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا، آن قدر زیاد بوده که حالا توجه بسیاری از ورزش دوستان دنیا را به خود جلب کرده است. در کنار تمام این حواشی […]

حواشی عکس گرفتن دختر مدیر عامل پرسپولیس با رونالدو در فرودگاه


بار حواشی حضور کریستیانو رونالدو در ایران برای انجام بازی تیم فوتبال النصر عربستان با پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا، آن قدر زیاد بوده که حالا توجه بسیاری از ورزش دوستان دنیا را به خود جلب کرده است.

در کنار تمام این حواشی که بسیاری از آن ها با مدیریت درست مسئولان مربوطه قابل حل بود اما به شکلی پیش رفت که همه دیدیم، یک خبر اما از بقیه خبرها دردناکتر بود؛ خبری که با شنیدن و دیدن تصویرش، آرزو کردم کاش فقط ۱۰ دقیقه وزیر ورزش این مملکت بودم تا مدیرعامل پرسپولیس را از جایگاه خود عزل می کردم و درد قلب و جان بسیاری افرادی که از تبعیض پیش آمده ناراحت هستند را التیام می بخشیدم. در شرایطی که بسیاری از جوانان ایرانی، عشق و علاقه داشتند که رونالدو را از نزدیک و حتی از فاصله ۵۰ متری ببینند؛ (به غلط یا به درست بودن این علاقه ایشان کاری ندارم و ممکن است برخی این علاقه را ناشی از محبت و دوستی بداند و برخی هم بگویند یک علاقه پوچ و بد؛ در هر صورت بحث ما قضاوت در مورد این علاقه و درست و غلط بودن آن نیست.) اما در کنار این علاقه غیر قابل انکار عاشقان رونالدو در ایران، این دختر مدیرعامل پرسپولیس است که همراه با پدرش، در فاصله ۲۰ سانتیمتری رونالدو می ایستد و کنارش عکس می گیرد!

سؤال، اگر دختر مدیرعامل پرسپولیس، حق دارد که با رونالدو عکس بگیرد، آیا بقیه علاقمندان به رونالدو آدم نیستند و عشق و علاقه در سینه ندارند؟ خون دختر مدیرعامل پرسپولیس رنگین تر است یا فقط به خاطر رانت بابایی، توانسته در ۲۰سانتیمتری رونالدو قرار بگیرد و عکس یادگاری بگیرد و به بقیه دختران و پسران این سرزمین فخر فروشی کند که بله، باباجانم مدیرعامل پرسپولیس بود و من کنار رونالدو عکس گرفتم!

درد تبعیض اینجا بیشتر می شود که در خبرها آمده بود که دختر معلولی که دست هایش کار نمی کند، و با پا، عکس رونالدو را به زیباترین شکل نقاشی کرده، و آرزو کرده بود رونالدو را ببیند و این عکس را تقدیم او کند، هزار عذر و بهانه آوردند که نمی شود این اتفاق بیافتد، اما حالا دختر عزیز دردانه مدیرعامل پرسپولیس باید بتواند با استفاده از رانت پدرش، کنار رونالدو قرار بگیرد و به عالم و آدم فخر بفروشد که من بابام مدیرعامل پرسپولیسه و من در ۲۰ سانتی متری رونالدو کنارش خندیدم و عکس گرفتم!

مردم ایران مردمی بسیار بسیار خوب هستند؛ آنان گرانی و فقر و تحریم و هزاران هزار مشکل را تحمل می کنند؛ آنان حتی با دست های خالی به جنگ دشمنی که به خاک میهن تجاوز کرده بود رفتند و ۸سال دفاع مقدس را رقم زدند، اما تاریخ ایران ثابت کرده که تبعیض، موضوعی نیست که در جامعه ایران، قابل تحمل باشد؛ و تمام دلسوزان ایران و نظام سیاسی حاکم بر آن هم این موضوع را حتما تأیید می کنند که تبعیض مهمترین آفتی است که می تواند باعث آثار نامطلوب در دل و جان مردم شود اما همین تبعیض اگر با برخورد درست مسئولان بالادستی با عامل تبعیض منجر شود، این تهدید تبدیل به فرصتی برای دلبستگی بیشتر مردم با کشورشان خواهد شد. امید که وزیر ورزش و جوانان در اسرع وقت، مدیرعامل پرسپولیس را بخاطر سوءاستفاده از رانت مدیرعاملی و بردن دخترش به دیدار رونالدو عزل کند و تهدید نارضایتی مردم از سوءاستفاده از رانت پدرانه برای دختر دردانه را به فرصتی برای دوستی بیشتر مردم با کشورشان تبدیل کند.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت