خبر اختصاصی _ احکام جدید افزایش حقوق ۹۷ فرهنگیان به تیرماه موکول شد.

خبر اختصاصی _ احکام جدید افزایش حقوق ۹۷ فرهنگیان به تیرماه موکول شد.

?معوقات افزایش حقوق سال۹۷ با حقوق تیرماه ۹۷پرداخت خواهدشد. ♦️ناصر سلیمانزاده سرپرست امور اداری(کارگزینی) وزارت آموزش‌وپرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاسخ به این پرسش که چرا احکام افزایش حقوق سال ۹۷ فرهنگیان صادر نشده است؟ اظهار کرد: احکام فرهنگیان هنوز صادر نشده و علت این است که امسال شیوه پرداخت نسبت به سال‌های […]

?معوقات افزایش حقوق سال۹۷ با حقوق تیرماه ۹۷پرداخت خواهدشد.
♦️ناصر سلیمانزاده سرپرست امور اداری(کارگزینی) وزارت آموزش‌وپرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاسخ به این پرسش که چرا احکام افزایش حقوق سال ۹۷ فرهنگیان صادر نشده است؟ اظهار کرد: احکام فرهنگیان هنوز صادر نشده و علت این است که امسال شیوه پرداخت نسبت به سال‌های قبل متفاوت بود که نیاز به تهیه نرم‌افزار جدید داشت.
?وی افزود: از سوی دیگر در این رابطه قدری معطل استفساریه مجلس شدیم و هم اکنون چند روز است که این استفساریه به دست ما رسیده بنابراین این افزایش به حقوق خرداد ماه فرهنگیان نمی‌رسد و با حقوق تیرماه معوقات آنها را پرداخت خواهیم کرد.
? سرپرست امور اداری وتشکیلات(کارگزینی) وزارت آموزش‌‌وپرورش در پاسخ به این پرسش که میانگین افزایش حقوق فرهنگیان چقدر است؟ گفت: این مسئله را به طور دقیق نمی‌توان اعلام کرد ممکن است برای برخی ۶ درصد و برای برخی ۱۲ درصد باشد اما فکر می‌کنم به طور میانگین ۱۰ درصد باشد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت