خبر اختصاصی _ احکام جدید افزایش حقوق ۹۷ فرهنگیان به تیرماه موکول شد.

?معوقات افزایش حقوق سال۹۷ با حقوق تیرماه ۹۷پرداخت خواهدشد. ♦️ناصر سلیمانزاده سرپرست امور اداری(کارگزینی) وزارت آموزش‌وپرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاسخ به این پرسش که چرا احکام افزایش حقوق سال ۹۷ فرهنگیان صادر نشده است؟ اظهار کرد: احکام فرهنگیان هنوز صادر نشده و علت این است که امسال شیوه پرداخت نسبت به سال‌های […]

?معوقات افزایش حقوق سال۹۷ با حقوق تیرماه ۹۷پرداخت خواهدشد.
♦️ناصر سلیمانزاده سرپرست امور اداری(کارگزینی) وزارت آموزش‌وپرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاسخ به این پرسش که چرا احکام افزایش حقوق سال ۹۷ فرهنگیان صادر نشده است؟ اظهار کرد: احکام فرهنگیان هنوز صادر نشده و علت این است که امسال شیوه پرداخت نسبت به سال‌های قبل متفاوت بود که نیاز به تهیه نرم‌افزار جدید داشت.
?وی افزود: از سوی دیگر در این رابطه قدری معطل استفساریه مجلس شدیم و هم اکنون چند روز است که این استفساریه به دست ما رسیده بنابراین این افزایش به حقوق خرداد ماه فرهنگیان نمی‌رسد و با حقوق تیرماه معوقات آنها را پرداخت خواهیم کرد.
? سرپرست امور اداری وتشکیلات(کارگزینی) وزارت آموزش‌‌وپرورش در پاسخ به این پرسش که میانگین افزایش حقوق فرهنگیان چقدر است؟ گفت: این مسئله را به طور دقیق نمی‌توان اعلام کرد ممکن است برای برخی ۶ درصد و برای برخی ۱۲ درصد باشد اما فکر می‌کنم به طور میانگین ۱۰ درصد باشد.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت