خبر خیلی مهم درباره پرداخت زمان پرداخت مطالبات گندمکاران

خبر خیلی مهم درباره پرداخت زمان پرداخت مطالبات گندمکاران

خبر مهم از زمان پرداخت مطالبات گندمکاران
خبر خیلی مهم درباره پرداخت زمان پرداخت مطالبات گندمکاران مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پیگیری‌ها برای پرداخت مطالبات باقی مانده گندمکاران استان خبر داد. امید جهان نژادیان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در مدت اخیر پیگیری‌های بسیاری از وزارت جهاد کشاورزی و همچنین سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت […]

خبر خیلی مهم درباره پرداخت زمان پرداخت مطالبات گندمکاران

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پیگیری‌ها برای پرداخت مطالبات باقی مانده گندمکاران استان خبر داد.
امید جهان نژادیان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در مدت اخیر پیگیری‌های بسیاری از وزارت جهاد کشاورزی و همچنین سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت مطالبات گندم کار خوزستانی انجام شده است.

او افزود: در این زمینه حدود ۵ هزار میلیارد تومان مطالبات گندمکاران خوزستانی براساس نرخ خرید تضمینی مصوب جدید باقی مانده است که باید پرداخت شود.
آقای جهان نژادیان می‌گوید: براساس قیمت جدید مصوب شده برای گندم، امسال حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان گندم از کشاورزان خوزستانی خریداری شد که از این میزان حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است و باقی آن باید پرداخت شود.

او با بیان اینکه امیدواریم این مطالبات در اسرع وقت پرداخت شود، گفت: امسال یک میلیون و ۷۱۶ هزار تن گندم در استان خریداری شد که یک رکورد بی نظیر در تولید گندم در خوزستان بود.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت