دانلودبرنامه اصلی همراه بانک جدید سپه ،همراه بانک سپه (Mobile Banking)

دانلود برنامه اصلی همراه بانک جدید سپه
دانلود برنامه اصلی همراه بانک جدید سپه ،همراه بانک سپه (Mobile Banking)   دانلود نرم افزار همراه بانک سپه برای انجام امور بانکی در گوشی های اندرویدی، انتقال کارت به کارت و خرید شارژ از طریق نرم افزار همراه بانک سپه. به گزارش بانک مردم و به نقل از اقتصاد آنلاین، «همراه بانک» سامانه‌ای است […]

دانلود برنامه اصلی همراه بانک جدید سپه ،همراه بانک سپه (Mobile Banking)

 

دانلود برنامه اصلی همراه بانک جدید سپه
دانلود برنامه اصلی همراه بانک جدید سپه

دانلود نرم افزار همراه بانک سپه برای انجام امور بانکی در گوشی های اندرویدی، انتقال کارت به کارت و خرید شارژ از طریق نرم افزار همراه بانک سپه.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اقتصاد آنلاین، «همراه بانک» سامانه‌ای است که شما به وسیله آن می‌توانید با نصب نرم‌افزار لازم بر روی تلفن همراه خود، خدمات بانکداری الکترونیکی را در طول شبانه روز از طریق تلفن همراه دریافت نمایید. نرم‌افزار بانک سپه از طریق این نشانی (کلیک کنید) بخش بانکداری همراه در دسترس است.

دانلود نرم افزار همراه بانک سپه

ورود به صفحه دانلود نرم افزار همراه بانک سپه

با ورود به سایت (اینجا کلیک کنید) می‌توانید نسخه اندورید و ios این نرم افزار را دریافت کنید. همچنین برای رفع هرگونه مشکل و اطلاع از خدمات و مزایای همراه بانک می‌توانید به سایت در نظر گرفته شده (اینجا) مراجعه کنید.
خدمات و مزایا همراه بانک سپه:

الف) خدمات قبل از ورود به همراه بانک: این خدمات عمدتاً مبتنی بر سرویس‌های کارتی طراحی و پیاده‌سازی شده و با نصب ‌و فعال‌سازی نرم‌افزار قابل استفاده است. برای انجام عملیات مالی در حال حاضر دارندگان کارت سپه می‌توانند از خدمات قبل از ورود استفاده کنند و در فاز آتی امکان بهره‌مندی از این خدمات برای همه دارندگان کارت شتابی فعال خواهد شد.

ب) انتقال کارت به کارت: این خدمت به دارندگان کارت سپه اجازه می دهد تا سقف ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال انتقال وجه انجام دهند. در فاز آتی امکان بهره‌مندی از این خدمت برای دارندگان کارت شتابی فعال خواهد شد.

ج) پرداخت آسان: این خدمت جدید به‌منظور تسهیل خرید از پذیرندگان بدون استفاده از کارت، طراحی و عملیاتی شده است. مشتری در هنگام خرید، بارکد فروشنده (QR Code) را از طریق این گزینه اسکن نموده و با درج اطلاعات کارت خود می‌تواند پرداخت وجه را به‌صورت الکترونیکی انجام دهد. در حال حاضر این خدمت برای پذیرندگان شرکت آسان پرداخت پرشین، عملیاتی شده و برای سایر پذیرندگان نیز در دست اقدام است. ضمناً بارکد فروشنده روی صفحه‌نمایش پایانه فروش قابل‌دسترسی است.

د) ورود با کنترل اثرانگشت و تشخیص چهره: به‌منظور تسهیل در ورود به همراه بانک، امکان ورود به سامانه با کنترل اثرانگشت (نسخه اندروید و iOS) و تشخیص چهره (صرفاً نسخه iOS) با توجه به قابلیت گوشی فراهم شده است. این قابلیت پس از فعال‌سازی این امکان در «تنظیمات» برنامه همراه‌بانک و انجام تنظیمات مرتبط در گوشی تلفن همراه قابل‌استفاده خواهد شد.

هـ) اسکن شماره کارت: در خدماتی که نیازمند درج شماره کارت است، امکان شناسایی شماره کارت از طریق اسکن آن به‌وسیله دوربین گوشی میسر شده و بدین ترتیب نیازی به درج دستی ۱۶ رقم نخواهد بود.

و) بروز رسانی خودکار برنامه: پس از نصب این نسخه نرم‌افزار همراه‌بانک، برای بروز رسانی نسخه‌های آتی، نیاز به نصب مجدد برنامه از سایت نخواهد بود و در صورت تأیید مشتری، به‌صورت خودکار انجام خواهد شد.

ز) ایجاد فرآیند فعال‌سازی: با توجه به الزامات امنیتی جدید بانک مرکزی برای احراز اصالت برنامک‌های همراه و تراکنش‌های آنها و در جهت کاهش مخاطرات مشتریان، فرآیند فعال‌سازی پس از نصب برنامه، برای مشتری اجرا و اطلاعات هویتی فرد استفاده‌کننده، در سیستم ثبت و کنترل خواهد شد. لازم به توجه است این فرآیند نافی صدور رمز ورود به سامانه برای دارندگان حساب نزد بانک نمی‌باشد.

ح) انتقال آسان: در این خدمت انتقال کارت به کارت با استفاده از فناوری بارکد دوبعدی (QR CODE) تسهیل شده و زمان انجام آن به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش یافته است. بدین ترتیب که برای واریز وجه به کارت فرد دیگر، مبلغ انتقال و شماره کارت طرف در قالب بارکد دوبعدی(QR CODE) دریافت و اسکن می‌شود. لذا با اسکن این بارکد بخشی از اطلاعات تراکنش به‌صورت خودکار ثبت می‌شود. همچنین برای دریافت وجه از دیگران، می‌توان بارکد حاوی شماره کارت خود و مبلغ موردنظر را ساخت و تصویر آن را به فرد مقابل ارسال کرد تا وی برای واریز وجه آن را اسکن کند.

ط) پیام رسانی (Notification): با توجه به راه‌اندازی سامانه پیام‌رسانی، قابلیت ارسال پیام از طرف بانک برای مشتریان سامانه همراه‌بانک ایجاد شده است که این امکان، پس از فعال‌سازی در بخش «تنظیمات» قابل‌استفاده خواهد بود.
شرایط استفاده و فرآیند فعال سازی همراه بانک سپه:

۱- با عنایت به اینکه نرم‌افزار جدید همراه بانک بر اساس شماره مشتری طراحی شده است، از این رو پیش‌نیاز استفاده از نرم‌افزار مذکور، دریافت شماره مشتری از شعبه می‌باشد. نحوه اخذ شماره مشتری برای مشتریان جدید (افتتاحی) و مشتریان قدیمی یکسان است.

۲- تکمیل فرم «درخواست خدمات سامانه‌های غیرحضوری» موجود در شعبه برای کلیه مشتریان اعم از مشترکین قبلی همراه ‌بانک و متقاضیان جدید، به ازای هر حساب ایشان که مایل به فعال‌سازی سامانه همراه بانک برای آن می‌باشند، ضروری است.

۳- به ازای کلیه حساب‌های مورد تقاضای مشتری، یک رمز تائید برای مشتری جهت انجام تراکنش‌های مالی به شماره همراه معرفی شده وی پیامک می‌شود. رمز تائید مورد استفاده برای انجام تراکنش‌های مالی اعم از انتقال وجه، پرداخت قبض و… در درگاه همراه بانک نسخه مشتری محور به مشتری تعلق می‌گیرد و لذا برای کلیه حساب‌های وی در این درگاه یکسان است. بدیهی است این رمز با رمز تائید قبلی (رمز دوم ثابت مرتبط با حساب و کارت ) در سایر درگاه‌ها (اینترنت بانک و تلفن‌بانک) متفاوت است.

۴- مشتریانی که شماره مشتری بانک سپه را دریافت و از درگاه شعبه نسبت به فعال‌سازی همراه ‌بانک خود اقدام و رمز اول (رمز ورود به درگاه) را دریافت نموده‌اند، می‌توانند از طریق شعبه یا مراجعه به سایت بانکداری اینترنتی سپه به نشانی www.ebanksepah.ir، برنامه همراه بانک سپه (نسخه مشتری‌محور) را بارگذاری (Download) نموده و آن را بر روی دستگاه خود نصب نماین

چرا نرم افزار همراه بانک سپه

برای انجام امور بانکی در گوشی های اندرویدی، انتقال کارت به کارت و خرید شارژ

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت