معوقات

درخواستی از نمایندگان مجلس دهم برای جبران معوقات و بدهی‌های آموزش و پرورش
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به تبیین مطالبات فرهنگیان از نمایندگان مجلس آینده پرداخت و خواستار ترمیم حقوق معلمان و کاهش فاصله دریافتی فرهنگیان با سایر اقشار شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به تبیین مطالبات فرهنگیان از نمایندگان  آینده پرداخت و خواستار ترمیم حقوق معلمان و کاهش فاصله دریافتی فرهنگیان با سایر اقشار شد.

مصطفی ناصری زنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره مطالبات فرهنگیان از نمایندگان دور دهم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتظار است نمایندگان مجلس آینده تدبیری بیاندیشند تا فاصله حقوق و دستمزد دریافتی آموزش و پرورشی‌ها با سایر اقشار کم شود.

وی افزود: در حال حاضر آموزش و پرورش از کمبود بودجه رنج می‌برد و به همین خاطر پرداخت پاداش پایان خدمت و حق الزحمه معلمان ما در حیطه‌های مختلف به تعویق افتاده است. از نمانیدگان مجلس درخواست می‌کنیم تا برای حل مشکل بودجه آموزش و پرورش و جبران معوقات و بدهی‌ها نیز برنامه ریزی کنند.

وی با بیان اینکه تلاش ما بر این است هر همکار فرهنگی که بازنشسته می‌شود بلافاصله پاداش پایان خدمتش را دریافت کند گفت: اکنون اینگونه نیست و پرداخت پاداش پایان خدمت معمولا به تاخیر می‌افتد.

ناصری زنجانی با اشاره به اینکه بودجه مصوب آموزش و پرورش در سالی که گذشت به طور کامل تخصیص پیدا کرد اما متاسفانه با کمبود اعتبارات مواجه شده‌ایم ادامه داد: برای سال آینده ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در لایحه بودجه پیش بینی شده است. ما پیشنهادات دیگری را به نمایندگان ارائه کرده‌ایم که اگر آنها تصویب شوند ممکن است بودجه آموزش و پرروش کمی افزایش یابد.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید