درگذشت خبرنگار شبکه خبر بخاطر کرونا

یاسمن علی اکبرلو
درگذشت خبرنگار شبکه خبر یاسمن علی اکبرلو خبرنگار شبکه خبر درگذشت. روز خبرنگار این بار به دلیل درگیری بسیاری از همکارانمان با بیماری کرونا تلخ بود و یک خبر ناگوار، تلخی این روز را بیشتر کرد. در آخرین ساعات هفدهم مرداد ماه همزمان با روز خبرنگار خبری ناگوار، تلخی این روز را برای خبرنگاران فعال […]

درگذشت خبرنگار شبکه خبر
یاسمن علی اکبرلو خبرنگار شبکه خبر درگذشت.
یاسمن علی اکبرلو

روز خبرنگار این بار به دلیل درگیری بسیاری از همکارانمان با بیماری کرونا تلخ بود و یک خبر ناگوار، تلخی این روز را بیشتر کرد.

در آخرین ساعات هفدهم مرداد ماه همزمان با روز خبرنگار خبری ناگوار، تلخی این روز را برای خبرنگاران فعال در عرصه ورزش بیشتر کرد.

سرکار خانم یاسمن علی اکبرلو، خبرنگار فعال در حوزه ورزش بانوان که برای شبکه خبر در این حوزه خبر و گزارش تهیه می کرد، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

مرحومه یاسمن علی اکبرلو که کارشناس ارشد تربیت بدنی بود در سال جاری در مقطع دکترا پذیرفته شد و قصد ارتقای تحصیلات خود را داشت اما متاسفانه ویروس کرونا امان نداد و این همکار باسابقه بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.

سرکار خانم اکبرلو همچنین با مطبوعات، انجمن‌ها و کانون‌های رسانه‌ای نیز برای تهیه آخرین اخبار در ارتباط بودند و آثار ارزشمندی به ویژه در حوزه ورزش بانوان به یادگار گذاشتند.

هفته گذشته(چهارشنبه ۱۳ مرداد) نیز فرهاد همتی از همکاران ارتباط زنده شبکه خبر بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت. درگذشت این دو همکار فعال و پرتلاش رسانه را به خانواده های گرامی و کلیه همکاران شبکه خبر تسلیت می‌گوییم

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت