برای دریافت وام ۳۰ میلیونی بدون ضامن اینجا کلیک کنید

جزئیات دریافت وام ۳۰ میلیونی بدون ضامن   معاون سپرده‌گذاری مرکزی گفت: ۳۰ میلیون مشمول سهام عدالت که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام انتخاب کرده‌اند می‌توانند از ابتدای دی در ۵ بانک بورسی و دولتی وام دریافت یا اقدام به خرید کالا کنند. سهام عدالت در دولت احمدی نژاد بوجود آمد. سهام عدالت […]

جزئیات دریافت وام ۳۰ میلیونی بدون ضامن

 

دریافت وام ۳۰ میلیونی اینجا کلیک کنید

معاون سپرده‌گذاری مرکزی گفت: ۳۰ میلیون مشمول سهام عدالت که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام انتخاب کرده‌اند می‌توانند از ابتدای دی در ۵ بانک بورسی و دولتی وام دریافت یا اقدام به خرید کالا کنند.

سهام عدالت در دولت احمدی نژاد بوجود آمد. سهام عدالت برای تمام مردم ایران در نظر گرفته شده بود. سهام عدالت در طی چند ماه گذشته به ارزش رسید. سهام عدالت قابل فروش است. علیرضا ماهیار درباره چگونگی استفاده از کارت‌های اعتباری سهام عدالت به بازار گفت: این کارت‌ها همانند کارت‌های اعتباری که دولت به کارمندان برای خرید کالا ارائه می‌کند، است با این تفاوت که دارندگان این نوع کارت‌ها می‌توانند به جای خرید کالا درخواست وام خرد از بانک‌ها کنند.

وی افزود: ۵ بانک دولتی و نیمه دولتی شامل بانک ملی، پست بانک، ملت، صادرات و تجارت در ارائه کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت اعلام آمادگی کردند البته برخی بانک‌های خصوصی نیز برای پرداخت وام خرد از طریق کارت‌های اعتباری سهام عدالت پای کار آمده‌اند. ساز و کار پرداخت وام خرد توسط بانک‌ها به دارندگان کارت اعتباری سهام عدالت با سود ۱۸ درصدی و بدون ضامن است.

کارت‌های اعتباری سهام عدالت به چه کسانی تعلق می گیرد؟

این مقام مسئول ادامه داد: کارت‌های اعتباری سهام عدالت به سهامدارانی تعلق می‌گیرد که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام انتخاب کرده‌اند و تعداد آنها حدودا ۳۰ میلیون نفر برآورد شده است. این فرآیند به‌صورت تمام الکترونیک از مبدا بانک‌های عامل تا مقصد که سپرده‌گذاری و بازار سرمایه هستند، خواهد بود.

سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند چه کنند؟

ماهیار عنوان کرد: افرادی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام انتخاب کرده‌اند باید سجامی باشند و بعد از احراز هویت در اپلیکیشن‌های مربوط به بانک‌های عامل و پس از اینکه سپرده‌گذاری سجامی بودن فرد را برای بانک تایید کرد، می‌تواند دارایی را مشاهده و متوجه شود چقدر دارایی سهام عدالت دارد و متناسب با آن فرم مربوطه را داخل سیستم بانک پر کند.
وی اضافه کرد: برخی بانک‌ها سرویس اپلیکشن لازم را برای ورود اینترنی مشمولان پیاده‌سازی کرده‌اند که آنها برای استفاده از مزایای این طرح می‌توانند از این طریق اقدام به دریافت وام کنند. برخی دیگر از بانک‌ها قرار است از طریق کارت‌های بانکی در دست مردم استفاده کنند. برخی بانک‌ها ۶۰ درصد ارزش روز دارایی فرد و برخی تا ۱۰۰ درصد هم برای اعطای تسهیلات پیش‌بینی کرده‌اند که ساز و کرا آن بستگی به بانک عامل دارد. در نهایت درخواست فرد به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ارسال می‌شود.

ماهیار تصریح کرد: این درخواست‌ها به‌صورت تجمعی بوده و بحث توثیق مکانیزه اتفاق می‌افتد و بعد از آن شرکت به بانک اعلام می‌کند سهام فرد توثیق شد و بانک می‌تواند به سهامدار اعتبار دهد. برخی از بانک‌ها در نظر دارند این مبلغ را در قالب شارژ کردن کارت عادی مشتریان، برخی کارت خرید و برخی از طریق روش‌های نوین پرداخت شارژ کنند. پس از اینکه نخستین قرارداد نهایی شود، مردم می‌توانند از مزایای این کارت اعتباری از ابتدای دی ماه بهره‌مند شوند.

3.9/5 (16 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

 1. با سلام وخسته نباشید من یه سند سهام عدالت ۵۰۰هزار تومانی از طرف آموزش و پرورش دارم ولی متاسفانه هر زمان که کد ملی ام رو وارد کردم پاسخ میاد چنین شخصی با این مشخصات در سامانه ثبت نام نشده خواهشمندم راهنمایی کنید به کجا باید مراجعه کنم

  به این نظر امتیاز بده
 2. فقط برای روش غیر مستقیم هم ولم وهم کارت اعتباری و غیره…ولی آنهایی که روش مستقیم راانتخاب کردند نه وامی نه چیز دیگه.. چون مردم بیچاره اینبار میخواستندتصمیم بگیرندخودشان.

  به این نظر امتیاز بده
 3. خوبه ولی من که اصلا سهام عدالت ندارم باید چه کار کنم؟ به هرجا میدم جواب درستی نمیدهند.

  به این نظر امتیاز بده
 4. سلام،ضمن عرض خسته نباشیدوسپاسگذاری از زحمات شما میخواستم قیمت دندان مصنوعی باکیفیت خوب چه مبلغی است؟

  به این نظر امتیاز بده
 5. سلام پس ما چی نه سهامی نه مسکن مهری مگر ما جزو این کشور نیستیم اکثر کسانی که میشناسم و الحمدلله وضعیت مالی خوبی دارند سهام بهشون تعلق گرفته لا اقل وامشو بهمون بدید

  به این نظر امتیاز بده
 6. با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما سهام عدالت افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند رابه پورتفوی آنها انتقال دهید باتوجه به اینکه وام به آنها نمیدهید با تشکر

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت