در صورت پذیرش اعتراض، یارانه دهک خانوار‌های جدید ازکی پرداخت می‌شود

اصلاح نظام پرداخت یارانه الگوی مصرف را هم اصلاح می‌کند
در صورت پذیرش اعتراض، یارانه دهک خانوار‌های جدید ازکی پرداخت می‌شود اطلاعیه شورای اطلاع‌رسانی دولت در خصوص بازماندگان دریافت یارانه / در صورت پذیرش اعتراض، یارانه دهک خانوار‌های جدید از اردیبهشت پرداخت می‌شود بر اساس اطلاعیه شورای اطلاع رسانی دولت سیزدهم آن دسته از هموطنانی که تاکنون اصلا یارانه دریافت نمی کرده اند و اکنون […]

در صورت پذیرش اعتراض، یارانه دهک خانوار‌های جدید ازکی پرداخت می‌شود

اطلاعیه شورای اطلاع‌رسانی دولت در خصوص بازماندگان دریافت یارانه / در صورت پذیرش اعتراض، یارانه دهک خانوار‌های جدید از اردیبهشت پرداخت می‌شود
بر اساس اطلاعیه شورای اطلاع رسانی دولت سیزدهم آن دسته از هموطنانی که تاکنون اصلا یارانه دریافت نمی کرده اند و اکنون متقاضی دریافت یارانه هستند می توانند برای ثبت نام به منظور بررسی وضعیت اقتصادی خانوار خود به «درگاه ملی خدمات دولت» به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند.
در پی دستور ریاست جمهوری در خصوص بررسی وضعیت کلیه هموطنانی که تاکنون یارانه دریافت نمی کردند و اکنون متقاضی دریافت یارانه هستند، شورای اطلاع رسانی دولت سیزدهم اطلاعیه ای صادر کرد.

بر اساس این اطلاعیه آن دسته از هموطنانی که تاکنون اصلا یارانه دریافت نمی کرده اند و اکنون متقاضی دریافت یارانه هستند می توانند برای ثبت نام به منظور بررسی وضعیت اقتصادی خانوار خود به «درگاه ملی خدمات دولت» به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند.

در این اطلاعیه از عموم جاماندگان یارانه ای که نیاز به بررسی وضعیت خانوار خود دارند دعوت می‌شود که ابتدا به سایت my.gov.ir مراجعه و بر اساس کد ملی و استعلام دهک کاربر وضعیت دریافت یارانه خود را استعلام نمایند.

در اطلاعیه دولت آمده است که چنانچه هموطنان عزیز به دهک اعلام شده و قطع یارانه خود اعتراض دارند به آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارتخانه مذکور مراجعه نمایند و در صورت پذیرش اعتراض، یارانه دهک خانوارهای جدید از اردیبهشت ماه ۱۴٠۱ پرداخت خواهد شد.

در پایان این اطلاعیه درخواست می شود که به منظور جلوگیری از اختلال در بررسی وضعیت خانوارها، متقاضیان بر اساس رقم آخر کد ملی خود (زوج و فرد) در روزهای تعیین شده مراجعه کنند.

براین اساس کسانی که رقم آخر کد ملی آن ها زوج است در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) و افرادی که رقم آخر کد ملی آنها فرد است در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه و پنجشنبه) برای استعلام وضعیت خانوار خود مراجعه کنند.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت