دستورالعمل تغییر مقطع و سمت معلمان سال تحصیلی ۹۹-۹۸

دستورالعمل تغییر مقطع و سمت معلمان سال تحصیلی  ۹۹-۹۸

دستورالعمل تغییر مقطع و سمت معلمان سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دستورالعمل تغییر مقطـع سمـت سال تحصیلـی  ۹۹-۹۸ بشرح زیر ابلاغ می گردد. شایسته است مدیران محترم مدارس اطلاع رسانی به موقع را ضمن رعایت دقیق ضوابط این دستورالعمل مدنظر قرار دهند . ۱- تغییر مقطع و سمت فقط برای کارکنان رسمی و پیمانی و نیروهای آموزشی

دستورالعمل تغییر مقطع و سمت معلمان سال تحصیلی ۹۹-۹۸

دستورالعمل تغییر مقطـع سمـت سال تحصیلـی  ۹۹-۹۸ بشرح زیر ابلاغ می گردد. شایسته است مدیران محترم مدارس اطلاع رسانی به موقع را ضمن رعایت دقیق ضوابط این دستورالعمل مدنظر قرار دهند .
۱- تغییر مقطع و سمت فقط برای کارکنان رسمی و پیمانی و نیروهای آموزشی مجاز است . لذا پذیرش تقاضای نیروهایی که دراستخدام آزمایشی ؛ قراردادی و یا حق التدریس آزاد می باشند و یا استخدام آنها در رسته های اداری ومالی و خدماتی می باشند تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست .
۲- صرفا دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر می توانند متقاضی تغییرمقطع و سمت باشند.
۳- مدرک تحصیلی مورد نیاز جهت تغییر سمت افراد ،آخرین مدرک تحصیلی ثبت شده درسیستم پرسنلی تا پایان مهلت ثبت نام ( ۹۷/۱۲/۲۸ ) متقاضیان می باشد. بدیهی است به مدارک تحصیلی ارائه شده پس از پایان مهلت ثبت نام ، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۴- افرادی که دارای تعهد خدمت درسمت و مقطع خاص می باشند تا پایان مدت تعهد خدمت در رشته شغلی مربوطه ، نمی توانند متقاضی تغییر سمت شوند.
۵- کسانی که در سنوات گذشته مشمول تغییر سمت گردیده اند و یا از این پس ، حکم تغییر سمت آنها صادر می گردد تا۳سال مجاز به ارائه تقاضای تغییر سمت نمی باشند.
۶- کسانی که درسنوات گذشته مشمول تغییر سمت گردیده اند و یا از این پس با تغییر سمت آنها موافقت می گردد تا ۳ سال مجاز به شرکت در فرآیند نقل و انتقالات (داخل و خارج استان ) و انتصابات نمی باشند.
تبصره : همکارانی که همزمان در فرآیند تغییر سمت و نقل وانتقالات (داخل وخارج استان ) جهت سال تحصیلی ۹۹-۹۸ پذیرفته می گردند ، می بایست از یک فرآیند انصراف داده در غیر اینصورت به تشخیص اداره یکی از درخواستهای آنان لغو می گـردد.
۷- شرط موافقت نهایی با تغییر مقطع و سمت و دوره تحصیلی نیروهای پرورشی ، مشاوره و تربیت بدنی ، با عنایت به رشته های تحصیلی مرتبط ، قبولی درمصاحبه تخصصی اداره مشاوره ، امورتربیتی و تربیت بدنی اداره کل می باشد . زمان مصاحبه نیز توسط اداراه متعاقباً اعلام خواهد شد.
تبصره: تغییر وضعیت نیروهای خواهر در نواحی یک و دو زاهدان که متقاضی تغییر سمت به مشاور می باشند ، ممنوع بوده در صورت لزوم ، داشتن حداقل دو سال ابلاغ مشاوره الزامی است .

۸-  دارندگان مدرک تحصیلی در رشته های حرفه وفن ، علوم تجربی ، دینی وعربی و مطالعات اجتماعی برابر شیوه نامه وزارت متبوع فقط می توانند تا دوره تحصیلی متوسطه اول تغییرسمت و دوره یابند.
۹- تغییر سمت و دوره تحصیلی مشمولان بخشنامه ۲۳۰ اد سال ۵۸ ( نیروهای آموزشی شاغل در پست های اداری در اداره ) و کادر اداری مدارس مانند : مدیر ، معاون و… درصورت استعفاء از سمت های فوق قبل از صدور حکم تغییر سمت و داشتن ابلاغ در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۱ متناسب با تغییر سمت انجام شده با رعایت شرایط احراز بلامانع می باشد.

۱۰- تبصر مهم  با توجه به اینکه دستور العمل تغییر سمت به استانها واگذار شده /هر استانی بستگی به نوع شرایط و اقلیم و تعداد نیاز رشته  عمل خواهد کرد . این بخشنامه کلی می باشدو هر استانی شرایط خاص  خودش دارد

3.4/5 ( 5 نظر )
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

.