دستورالعمل ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان تا نیمه اسفند ۹۹ منتشر می شود.

دستورالعمل ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان تا نیمه اسفند ۹۹ منتشر می شود. 🔸️ثبت نام آزمون های ورودی مدارس سمپاد در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ هنوز آغاز نشده است. 🔹️دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، در حال تدوین و آماده سازی بوده و […]

دستورالعمل ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان تا نیمه اسفند ۹۹ منتشر می شود.

🔸️ثبت نام آزمون های ورودی مدارس سمپاد در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ هنوز آغاز نشده است.

🔹️دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، در حال تدوین و آماده سازی بوده و به محض نهایی شدن در اواسط اسفندماه در اختیار استانها و مدارس قرار خواهد گرفت.

🔸️قابل توجه دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم:

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، دستورالعمل ثبت نام و شرکت در آزمونهای ورودی دبیرستانهای دوره اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، در حال تدوین و آماده سازی بوده و به محض نهایی شدن در اواسط اسفندماه در اختیار استانها و مدارس قرار خواهد گرفت. زمان ثبت نام و سایر شرایط و جزییات مربوط به آزمونها و پذیرش، در دستورالعمل مزبور تصریح شده و لذا اخبار منتشره در برخی سایت ها مبنی به شروع ثبت نام در سامانه azmoon.medu.ir مورد تایید نیست.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت