دعوت از صاحبنظران برای اعلام نظر درباره آئین‌نامه اجرایی مدارس

شورای عالی آموزش‌وپرورش با انتشار آخرین ویراست آئین‌نامه اجرایی مدارس، از صاحب‌نظران خواست تا دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی خود را در این رابطه ارسال کنند. شورای عالی آموزش‌وپرورش اعلام‌کرد: با توجه به اسناد بالادستی به ویژه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، برنامه زیرنظام‌های [...]

شورای عالی آموزش‌وپرورش با انتشار آخرین ویراست آئین‌نامه اجرایی مدارس، از صاحب‌نظران خواست تا دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی خود را در این رابطه ارسال کنند.

شورای عالی آموزش‌وپرورش اعلام‌کرد: با توجه به اسناد بالادستی به ویژه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، برنامه زیرنظام‌های شش‌گانه سند، تحولات محیطی، شرایط و نیازهای زمان و محدودیت‌های ناشی از منابع و امکانات، بازنگری و باز تولید آئین‌نامه اجرایی مدارس ضروری است.

آئین‌نامه اجرایی مدارس در حقیقت نقشه راه مدیریت مدارس است که در راستای سیاست مدرسه‌محوری و با هدف تقویت، واگذاری اختیارات، کارآمدی شوراها، استفاده از ظرفیت عوامل سهیم و موثر و جلب مشارکت آنان در امور مدرسه و… تدوین شده است.

این آئین‌نامه که با حضور جمعی از مدیران و معلمان مدارس، کارشناسان حوزه ستادی، صاحب‌نظران حوزه تعلیم و تربیت و نظرخواهی از ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها، تهیه و تدوین شده است پس از اعتبار‌سنجی و اعمال اصلاحات لازم، آخرین ویراست آئین‌نامه اجرایی مدارس به پیوست تقدیم می‌شود.

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت