دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ اصلاح شد+ لینک دانلود

وزارت علوم با برگزاری کنکور ۱۴۰۰ به شیوه نظام قدیم
دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ اصلاح شد+ لینک دانلود رشته امور تربیتی به اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ اضافه شد. اسامی و رشته امور تربیتی در اصلاحیه دفترچه کنکور سراسری افزوده شده و همچنین زمان انتخاب رشته نیز تا روز پنج‌شنبه ۲۱ مردادماه تمدید شده است. اسامی و رشته امور تربیتی در اصلاحیه دفترچه […]

دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ اصلاح شد+ لینک دانلود
رشته امور تربیتی به اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ اضافه شد.

اسامی و رشته امور تربیتی در اصلاحیه دفترچه کنکور سراسری افزوده شده و همچنین زمان انتخاب رشته نیز تا روز پنج‌شنبه ۲۱ مردادماه تمدید شده است.

اسامی و رشته امور تربیتی در اصلاحیه دفترچه کنکور سراسری ۱۴۰۰ افزوده شده است و دواطلبان می‌توانند با انتخاب کد رشته مربوطه نسبت به انتخاب محل و رشته مربوطه اقدام کنند.

سازمان سنجش نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است: پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۲ مردادماه ۱۴۰۰، ضمن اعلام اصلاحات جدید دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند افرادی که تاکنون برای انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

لذا متقاضیان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه مذکور و مندرجات این اطلاعیه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست.

برای دریافت دفترچه جدید اینجا کلیک کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت