دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ منتشر شد

دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ منتشر شد

خبر رسمی دفترچه استخدام دبیری منتشر شد
دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ منتشر شد 🔹بر اساس این اطلاعیه، به اطلاع متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ می‌رساند که پذیرش در این مرحله از روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ آغاز و تا روز ‌پنجشنبه به تاریخ […]

دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ منتشر شد

خبر رسمی دفترچه استخدام دبیری منتشر شد
خبر رسمی دفترچه استخدام دبیری منتشر شد

🔹بر اساس این اطلاعیه، به اطلاع متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ می‌رساند که پذیرش در این مرحله از روز دوشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ آغاز و تا روز ‌پنجشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ ادامه خواهد یافت. راهنمای انتخاب شغل محل آزمون حاوی شرایط و ضوابط، اطلاعات شغل محل‌ها هم‌زمان با شروع مرحله تکمیل ظرفیت از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود.

🔹با توجه به محدودیت زمانی به متقاضیان توصیه می‌شود در مهلت اعلام شده برای شرکت در این مرحله به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و اقدام نمایند.

✔️ کدام داوطلبین مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت دبیری و هنر آموزی نمی باشند ⁉️

۱_ داوطلبینی قبول نهایی یا کد ۱۹ شده اند، مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت نمیباشند .

۲_ همچنین داوطلبینی که عدم احراز شرایطی چون ؛ عدم دریافت حدنصاب علمی /صلاحیت های عمومی/عدم تطابق رشته تحصیلی/ عدم شرایط سنی و کارت پایان خدمت و یا داوطلبینی که در مراحل معاینات پزشکی رد شده اند مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت نمیباشند .

۳ _ دوستانی که در تکمیل ظرفیت آموزگاری پذیرفته شده اند مجاز به ثبت نام میباشند اما در صورت قبول نهایی از ادامه روند تکمیل ظرفیت دبیری حذف خواهند شد .

✔️ نــکــات قابل توجه تـکـمـیـل ظـرفـیـت دبـیـری

🔹دوستان فقط میتونید یک گزینه رو انتخاب کنید یعنی فقط یک کد رشته رو حق انتخاب دارید .

🔹امتیاز بومی محاسبه خواهد شد پس برای انتخاب شهر پس دقت کامل رو داشته باشید اگر امتیاز بومی دارید کد محل بومی انتخاب کنید، در عیر این صورت کد محل های مراکز استان رو انتخاب کنید تا مجبور به رقابت با داوطلبین دارای امتیاز بومی نشوید .

🔹تکمیل ظرفیت یک برابر ظرفیت خواهد بود

🔹نمره مکتسبه در آزمون کتبی ملاک خواهد بود
داوطلبان معرفی شده جدید و همچنین داوطلبان فاقد حد نصابهای قبلی که در این مرحله نیز در ردیف معرفی شدگان قرار گرفته اند، مطابق ضوابط مربوط باید در فرایند ارزیابی تکمیلی که از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد شرکت نمایند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت