دیدار و گفتگو حضوری جمعی از مراجعین با وزیر آموزش‌ و پرورش

در راستای پاسخگویی و تدابیر دولت و ایجاد ارتباط مؤثر صورت گرفت؛
دیدار و گفتگو حضوری جمعی از مراجعین با وزیر آموزش‌ و پرورش
در راستای تدابیر دولت و ایجاد ارتباط مؤثر جمعی از مراجعین با وزیر آموزش‌وپرورش دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، پیش از ظهر امروز سیدمحمدبطحایی  در راستای  تحقق سیاست پاسخگویی، تقویت تعامل و کاهش فاصله صف با ستاد،  با جمعی از فرهنگیان دیدار و بدون واسطه به استماع سخنان آنها پرداخت.

در این دیدار صمیمی چند تن از فرهنگیان  که از نقاط مختلف کشور  و پس تکمیل فرم ملاقات  حضور یافتند،  در فضایی آرام  و صمیمی دقایقی با وزیر دیدار و برنامه ها، طرح ها و مطالبات خود را با وی مطرح کردند.

شایان‌ذکر است، متقاضیان درخواست دیدار با وزیر آموزش‌وپرورش می‌توانند درخواست خود را بر اساس فرم الف تکمیل نموده و با ارائه مستندات لازم، نسخه‌ای از آن را به پست الکترونیک (ایمیل) :didar@medu.ir ارسال نمایند تا پس از بررسی و تائید کارشناسان ذی‌ربط، هماهنگی‌های لازم جهت ملاقات حضوری با وزیر آموزش‌وپرورش به عمل آید.

لازم به ذکر است اولویت ملاقات حضوری با وزیر آموزش‌وپرورش، با متقاضیانی خواهد بود که دارای طرح‌ها و برنامه‌های کاربردی در نظام آموزش‌وپرورش برای رفع نارسایی‌ها و ارتقاء کیفیت آموزشی باشند و در غیر این صورت ممکن است سایر درخواست‌ها که حائز این شرایط نباشند از اولویت ملاقات حضوری خارج شوند.

فرم (الف) را ازاینجا ببینید

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
سوالات ازمون رتبه بندی2.3.4.5 از لینک پرداخت زیر کلیک کنید پرداخت آنلاین

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پیشنهاد

پشتیبانی سایت