رئیسی در دیدار با پوتین: هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم

در دیدار با پوتین هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم
رئیسی در دیدار با پوتین: هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم آیت‌الله رئیسی گفت:‌ ما هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم و خواهان برقراری روابط راهبردی با مسکو هستیم. به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم،‌ آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر روز چهارشنبه با ولادیمیر پوتین رئیس […]

رئیسی در دیدار با پوتین: هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم
آیت‌الله رئیسی گفت:‌ ما هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم و خواهان برقراری روابط راهبردی با مسکو هستیم.

در دیدار با پوتین هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم،‌ آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر روز چهارشنبه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه در مسکو دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله رئیسی در این دیدار اظهار داشت:‌ ما هیچ محدودیتی برای گسترش و توسعه روابط با روسیه نداریم و خواهان برقراری روابط راهبردی با مسکو هستیم.

وی با تاکید بر اینکه اسناد همکاری راهبردی می‌تواند افق روابط را در طول ۲۰ سال مشخص کند، گفت: به دنبال افزایش حجم روابط تجاری با روسیه هستیم و تلاش زیادی در این زمینه انجام خواهیم داد.

رئیسی خاطرنشان کرد: در حال تلاش برای رفع تحریم‌های کشورمان هستیم و امیدواریم که منجر به لغو تحریم‌ها شود. تهدید به تحریم مانع پیشرفت ایران نمی‌شود.

رئیس جمهور افزود: تجربه خوبی در همکاری با روسیه در سوریه، در مبارزه با تروریسم داریم که می‌تواند مبنایی برای روابط مشترک باشد.

حضور و سخنرانی در نشست عمومی مجلس دوما،‌ دیدار با ایرانیان مقیم روسیه و نشست هم اندیشی با فعالان اقتصادی روس، بخشی از برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر دو روزه خواهد بود.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید