رتبه بندی معلمان شبیه اساتید دانشگاه می‌شود

رتبه بندی معلمان شبیه اساتید دانشگاه می‌شود

رتبه بندی معلمان شبیه اساتید دانشگاه می‌شود 👤 معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش: ▫️ رتبه بندی معلمان شبیه به اساتید دانشگاه می شود، لذا باید هر سال فعالیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی معلمان احصاء شود و معلمان ناظر به آیین نامه رتبه بندی برای ارتقای خود تلاش کنند. ▫️در دانشگاه […]

رتبه بندی معلمان شبیه اساتید دانشگاه می‌شود

👤 معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش:

▫️ رتبه بندی معلمان شبیه به اساتید دانشگاه می شود، لذا باید هر سال فعالیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی معلمان احصاء شود و معلمان ناظر به آیین نامه رتبه بندی برای ارتقای خود تلاش کنند.

▫️در دانشگاه ممکن است یک نفر با رتبه استادیاری، عضو هیات علمی دانشگاه شود و با استادیاری بازنشسته شود اما اساتید سالی یک بار پایه ترفیع و نه ارتقاء می‌گیرند. آن پایه ترفیع ناظر به فعالیت آموزشی، پژوهشی و اجرایی اساتید دانشگاه است. از این رو اینگونه نیست که یک استادیار حتما استاد تمام و دانشیار شود بلکه ناظر به فعالیت خود ارتقاء می‌ گیرد؛ در رتبه‌بندی معلمان هم همینگونه است؛ چه بسا دو معلم با شرایط مشابه آغاز کار کنند اما به صورت مشابه ارتقاء نگیرند.

▫️رتبه بندی دنبال همین موضوع است که بر اساس فعالیت و نه بر اساس سنوات خدمت، معلمان را ارتقاء دهد. این رتبه بندی اولیه که ایجاد شد و معترضینی داشت، شروع کار بود اما در ادامه کار اینگونه نیست.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۴.۱ / ۵. تعداد امتیاز: ۷

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت