رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی معلمان

رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی معلمان

رتبه بندی
رضامراد صحرایی در حاشیه برگزاری هیات دولت گفت: رتبه بندی معلمان در مرحله رسیدگی به اعتراضات است و در سطح مناطق هم کارشان بالا رفته است. وزیر آموزش و پرورش افزود: در رسیدگی به اعتراضات باید یک پله بالاتر بررسی شود. اگر کسی رتبه شهرستانی یک و دو دارد، در مرحله اعتراض، باید استان و […]

رضامراد صحرایی در حاشیه برگزاری هیات دولت گفت: رتبه بندی معلمان در مرحله رسیدگی به اعتراضات است و در سطح مناطق هم کارشان بالا رفته است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: در رسیدگی به اعتراضات باید یک پله بالاتر بررسی شود. اگر کسی رتبه شهرستانی یک و دو دارد، در مرحله اعتراض، باید استان و سپس کشوری پیگیری شود. کار در حال انجام است و از وعده خودمان عقب نیستیم.

وی درباره جشنواره «الف تا» گفت: این جشنواره به معنای الفبای تحول است. بزرگترین جشنواره تربیتی ما بعد از انقلاب است و هر چه کار تحولی کردیم، ان‌شاءالله هفته آینده آن را نشان می دهیم و تصویر واقعی نظام تعلیم و تربیت را می توانیم در آن جشنواره ببینیم و در مصلی برگزار می شود و اهداف مهمی دارد و در سطح بین المللی در آن شرکت کردند. آثار برتر علمی و فرهنگی و آموزشی و تربیتی از سراسر کشور به تهران می آیند و در آن دیده می شود.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت