پربازدید امور اداری

رسیدگی به تخلفات هنرمندان قانومندتر می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل کمیته‌ای با حضور نمایندگانی از بخش‌های مختلف مثل قوه قضاییه و مجلس خبر داد و تأکید کرد: رسیدگی به تخلفات جامعه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای از این پس قانونمند می‌شود.

محمدمهدی اسماعیلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به رسیدگی به تخلفات هنرمندان، گفت: اگر یک بازیگر یا عنصر فرهنگی-هنری مثل هر فرد دیگری دچار خطا می‌شد، برای نوع تخلف محرومیتی را در نظر می‌گرفتیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: این امر باید در یک روند روشنی اتفاق بیفتد؛ بنابراین در برنامه هفتم توسعه، بحث رسیدگی به تخلفات عوامل فرهنگی، هنری و رسانه‌ای را در قالب یک کمیته روشن بدوی و استینافی آوردیم.

وی از تشکیل کمیته‌ای با حضور نمایندگانی از بخش‌های مختلف مثل قوه قضاییه و مجلس خبر داد و تأکید کرد: رسیدگی به تخلفات جامعه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای از این پس قانونمند می‌شود.

اسماعیلی همچنین از تدوین این آیین‌نامه در دولت خبر داد وگفت: آیین‌نامه ابتدا باید در کمیسیون فرهنگی مجلس، کمیسیون تلفیق و پس از آن در صحن علنی تصویب شود. این مصوبه ظرف سه ماه پس از ابلاغ، باید به تصویب دولت برسد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره برنامه‌های وزارت ارشاد برای ترویج فرهنگ عاشورایی گفت: برنامه‌های ویژه تعزیه، پرده‌خوانی و نقاله‌خوانی را از شب گذشته در سراسر کشور شروع کردیم و نمایشگاه‌های مذهبی در همه شهرها در دستور کار قرار گرفته؛ چند اجرای موسیقی مذهبی را در رستور کار داریم.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید