رشد 300 درصدی شیبا / خرید ۶ هزار میلیاردی یک نهنگ

رشد ۸ درصدی شیبا اینو به لطف یک خبر جعلی
رشد 300 درصدی شیبا / خرید ۶ هزار میلیاردی یک نهنگ قیمت ارز دیجیتال شیبا در چند روز گذشته به شدت رشد کرده و به بالاترین سطح چند ماه اخیر رسیده است. تحلیلگران علت آن را خرید سنگین یک نهنگ ناشناس می‌دانند. یک نهنگ ناشناس شیبا در روز گذشته ۶ هزار میلیارد از این دارایی […]

رشد 300 درصدی شیبا / خرید ۶ هزار میلیاردی یک نهنگ


قیمت ارز دیجیتال شیبا در چند روز گذشته به شدت رشد کرده و به بالاترین سطح چند ماه اخیر رسیده است. تحلیلگران علت آن را خرید سنگین یک نهنگ ناشناس می‌دانند.

یک نهنگ ناشناس شیبا در روز گذشته ۶ هزار میلیارد از این دارایی را خرید. بعد از این اتفاق بود که قیمت این توکن روندی صعودی به خود گرفت و در یک روز دو برابر شد. این ارز دیجیتال در حالی در کانال ۰٫۰۰۰۰۱۳ دلاری معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته قیمت آن بیش از ۵۳ درصد رشد داشته است.

با وجود بازدهی نزدیک ۸۰ درصدی شیبا در یک هفته اخیر، این ارز دیجیتال همچنان ۶۵ درصد پایین‌تر از سقف تاریخی خود ( حدود ۵ ماه قبل) معامله می‌شود.

شیبا که خود را قاتل دوج‌کوین توصیف کرده است، به عنوان یک میم‌کوین وارد بازار شد و سرمایه‌گذاران متعددی را به فضای رمزارز کشاند. این ارز دیجیتال همچنین با ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز پای خود را به عنوان یک میم‌کوین صرف فراتر گذاشت.

سرمایه‌گذاران در حالی به شیبا تمایل پیدا کرده‌اند که ارزش کل معاملات این ارز دیجیتال در ماه‌های ژوئن و جولای به حدود دو میلیارد دلار رسیده بود. در حال حاضر ارزش بازار این رمزارز حدود ۶٫۵ میلیارد دلار است.

بر اساس تراکنش‌های انجام شده، خریدار بزرگ اخیرا ۶٫۲ هزار میلیارد توکن را با ارزش حدود ۴۴ میلیون دلار خریداری کرده است. روز گذشته قیمت شیبا به ۰٫۰۰۰۰۱۴۵ دلار رسید که بالاترین سطح از اواسط ماه می است. در حال حاضر شیبا در رتبه ۳۲ از نظر ارزش بازار قرار دارد.
پست بالا پیشنهاد خرید فروش نمی باشد فروش خرید هر ارزی مسئولیت آن برعهده شما می باشد

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت