زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ + آخرین اخبار

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ + آخرین اخبار

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ + آخرین اخبار
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ + آخرین اخبار نتایج نهایی ارزیابی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش تا پیش از پایان مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.saanjesh.org اعلام خواهد شد. در حاشیه رویداد ملی دانش‌آموزی هوش مصنوعی که در هتل عباسی برگزار شد، اظهار […]

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش ۱۴۰۲ + آخرین اخبار

نتایج نهایی ارزیابی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش تا پیش از پایان مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.saanjesh.org اعلام خواهد شد.

در حاشیه رویداد ملی دانش‌آموزی هوش مصنوعی که در هتل عباسی برگزار شد، اظهار کرد: نتایج آزمون استخدامی با توجه به اینکه ارزیابی تکمیلی طی اوایل هفته گذشته به پایان رسیده است، باید بررسی‌های نهایی انجام و در نهایت نتایج اعلام شود.

وی با اشاره به اهمیت تأمین نیروی انسانی و حضور معلمان در کلاس‌های درس ادامه داد: به دنبال این موضوع هستیم که در اسرع وقت در مهرماه اعلام نتایج صورت گیرد، نتایج نهایی ارزیابی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش تا پیش از پایان مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.saanjesh.org اعلام خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: شاید در روزهای ابتدایی سال تحصیلی تعدادی از کلاس‌ها بدون معلم بود، اما امروز کلاس بدون معلم نداریم، معلمان دوره ابتدایی روز پنجشنبه اعلام نتایج ارزیابی‌شان انجام و سازماندهی شده است تا مشکل نیروی انسانی رفع شود.

به گزارش ایمنا، اولین آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ به جذب آموزگار اختصاص داشت که روز جمعه هشتم اردیبهشت‌ماه برگزار شد و ۵۳۴ هزار و ۴۰۴ نفر به رقابت پرداختند؛ بر اساس این آزمون مقرر شد تا حدود ۲۸ هزار و ۱۸ آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری در مدارس کشور جذب شوند که شامل ۲۴ هزار و ۶۹۴ آموزگار ابتدایی، ۲۳۳۲ آموزگار استثنایی و ۹۹۲ آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی است.

همچنین آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی وزارت آموزش و پرورش در مرداد ماه برگزار شد که حدود ۷۰ درصد از شرکت‌کنندگان این آزمون را زنان تشکیل دادند، حدود ۳۲۵ هزار و ۶۹۸ نفر در این آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز شرکت کرده بودند که از این تعداد تنها ۲۲ هزار و ۱۸۴ نفر جذب این رشته شغل‌ها در آموزش و پرورش می‌شوند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت