زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین ۱۴۰۱

زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین 1401
زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین ۱۴۰۱ زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین ۱۴۰۱ مشخص شد. دانشگاه ها از ۱۴ فروردین بازگشایی می شوند. جزئیات شرایط بازگشایی دانشگاه های آزاد به شرح زیر است: زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین ماه ۱۴۰۱ 💠 آغاز کلاس‌های حضوری پس از تعطیلات نوروز در صورت […]

زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین ۱۴۰۱
زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین ۱۴۰۱ مشخص شد. دانشگاه ها از ۱۴ فروردین بازگشایی می شوند. جزئیات شرایط بازگشایی دانشگاه های آزاد به شرح زیر است:
زمان بازگشایی دانشگاه های آزاد از فروردین ماه ۱۴۰۱

💠 آغاز کلاس‌های حضوری پس از تعطیلات نوروز در صورت کنترل وضعیت کرونا خواهد بود.
🔹دکتر طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد: پس از تعطیلات نوروزی، کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود. به طور قطع، آموزش حضوری در دانشگاه آزاد اجرا می‌شود. البته برگزاری حضوری کلاس‌ها منوط به شرایط و وضعیت پاندمی کرونا است.
🔹بسیاری از واحدهای شهرستان‌ها آموزش حضوری را آغاز کرده‌اند. هم اکنون برخی شهرها از وضعیت قرمز خارج شده و نارنجی شده‌اند. با توجه به اینکه تعطیلات نوروزی را پیش‌رو داریم، امکان برگزاری حضوری کلاس‌ها در فروردین ماه تنها برای ۲ هفته میسر است.
🔹در حال حاضر، کلاس‌های درسی دانشجویان رشته‌های پرستاری و پزشکی به صورت حضوری است و مراکز آموزشی شهرهایی که به تازگی از وضعیت قرمز خارج شده‌اند نیز از ۱۴ فروردین پذیرای دانشجویان هستند./ایسنا

تعویق در پذیرش دانشجویان دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

دانشجویان ورودی ترم بهمن ۱۴۰۰ توجه داشته باشند:

💠 از مهر ۱۴۰۱ پذیرای دانشجویان به صورت حضوری خواهیم بود.
🔹زلفی‌گل، وزیر علوم: قرار بود کلاس‌های ترم بهمن ۱۴۰۰ به صورت حضوری برای دانشجویان ارشد و دکتری و برخی دانشجویان کارشناسی برگزار شود؛ اما شیوع موج جدید امیکرون این تصمیم را به تعویق انداخت.
🔹با خفیف شدن موج امیکرون، شرایط رو به بهبودی است. بنابراین در کنار دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مهر ۱۴۰۱ پذیرای دیگر دانشجویان هم به صورت حضوری خواهیم بود.
🔹جلسه‌ای با روسای دانشگاه‌های سراسر کشور وابسته به وزارت علوم برگزار می‌شود تا در اولین فرصت شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه‌ها باشیم. برای حضوری شدن هر ۳ مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری در ترم بهمن برنامه ریزی شده بود که امیکرون شرایط را تغییر داد./ باشگاه خبرنگاران

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2 / 5. تعداد امتیاز: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید