زمان واریز ویژه معوقات رتبه بندی معلمان مشخص شد

زمان واریز ویژه معوقات رتبه بندی معلمان مشخص شد

معوقات فرهنگیان
زمان واریز ویژه معوقات رتبه بندی معلمان مشخص شد یوسف نوری شب گذشته با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما،به ارزیابی و اعلام آخرین اخبار از اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان پرداخت و گفت: حدود ۸۰۹ هزار نفر از همکاران فرهنگی از مزایای رتبه اول برخوردار شدند و اکنون همکارانم در حال […]

زمان واریز ویژه معوقات رتبه بندی معلمان مشخص شد

یوسف نوری شب گذشته با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما،به ارزیابی و اعلام آخرین اخبار از اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان پرداخت و گفت: حدود ۸۰۹ هزار نفر از همکاران فرهنگی از مزایای رتبه اول برخوردار شدند و اکنون همکارانم در حال بررسی سوابق برای تعیین رتبه قطعی هستند که تعدادی صادر شده است. صدور هر یک رتبه‌ ۱۰۰ نفر – ساعت زمان در دانشگاهها نیاز دارد اما در آموزش و پرورش همکارانم با سرعت بیشتری مشغول کار بر روی این موضوع هستند.

وزیر آموزش و پرورش افزود: هر زمان که رتبه قطعی صادر شود، مزایای درنظر گرفته شده برابر سقف ۳۸ هزار میلیارد تومانی که در بودجه برای این امر دیده شده، از ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۰ برای آنها محاسبه و مابه التفاوت ها پرداخت خواهد شد.نوری با بیان اینکه برخی افراد مانند کارمندان اداری مشمول بخشنامه ۲۳۰ سال ۵۸ نمی‌شوند و اداری صرف هستند، طبق قانون از رتبه بندی مستثنی شده‌اند گفت: برای این افراد باید از روش‌هایی چون فوق العاده ویژه و سایر روش‌های جایگزین استفاده کنیم تا این نابرابری که احساس می‌شود رفع شود. رتبه بندی مختص گروه معلمین است و شامل گروه‌هایی چون خدمتگزاران مدارس هم نمی‌شود. درباره معلمان مهرآفرین هم مشکلاتی از حیث قانونی به وجود آمده بود، با این حال ما چندماه قبل علی الحساب رتبه بندی را برایشان واریز کردیم.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.7 / 5. تعداد امتیاز: 41

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. بخدا دیگه صبرمون تموم شد .کی این رتبه بندی نهایی میشه الله اعلم.

  به این نظر امتیاز بده
 2. اختصاص کد مستخدم و تبدیل وضعیت نیروهای مهر آفرین به باد فراموشی سپرده شد؟؟

  به این نظر امتیاز بده
 3. ایشون قبلا دوساعته همه کارارو ردیف می کردن الان چی شده زمان بر شده،طبیعی شده، کند شده،….

  به این نظر امتیاز بده
 4. سلام فوق العاده ویژه چه شد کی تواحکام وفیش حقوق اجرایی می شود

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت