ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش تا پایان امسال

ساماندهی نیروی انسانی
ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش تا پایان امسال معاون حقوقی و امورمجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: ساماندهی نیروی انسانی از اولویت‌های کاری وزارت آموزش وپروش است و در دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی هم مورد تاکید بوده است. طبق قانون باید تا پایان سال ۱۴۰۰ این ساماندهی به صورت کامل انجام […]

ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش تا پایان امسال

معاون حقوقی و امورمجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: ساماندهی نیروی انسانی از اولویت‌های کاری وزارت آموزش وپروش است و در دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی هم مورد تاکید بوده است. طبق قانون باید تا پایان سال ۱۴۰۰ این ساماندهی به صورت کامل انجام پذیرد.

به گزارش ایسنا، قاسم اجمدی لاشکی تصریح کرد: جذب معلمان متعهد و متخصص درعین حال علاقه مند با انگیزه و آشنا با روشهای تدریس نوین از اهمیت بسیار برخوردار است و نباید کمیت را به کیفیت ترجیح بدهیم.

وی ادامه داد: باید بپذیریم که معلمی کارهرکسی نیست و اگر بخواهیم بهترین و دانایان معلم شوند باید از طریق دانشگاه فرهنگیان، معلم جذب کنیم.

لاشکی بر بکارگیری لایق ترین و وزین ترین افراد در کسوت معلمی تاکید کرد و گفت : در این مسیر با نمایندگان مجلس اتفاق نظر داریم و همکاری بسیار خوبی صورت پذیرفته است.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت