سامانه بام | ورود به سایت سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir – ثبت نام همراه بام

111
سامانه بام | ورود به سایت سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir – ثبت نام همراه بام       ۱- به سامانه بانکداری اینترنتی بام به آدرس اینترنتی https://my.bmi.ir/portalserver/index  مراجعه نمایید. ۲- در صفحه اول، کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در کادرهای تعیین شده تایپ کرده و دگمه ” شروع ثبت نام […]

سامانه بام | ورود به سایت سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir – ثبت نام همراه بام

بام ورود به سایت سامانه بام بانک ملی my.bmi .ir ثبت نام همراه بام

 

111

 

 

۱- به سامانه بانکداری اینترنتی بام به آدرس اینترنتی https://my.bmi.ir/portalserver/index  مراجعه نمایید.
۲- در صفحه اول، کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در کادرهای تعیین شده تایپ کرده و دگمه ” شروع ثبت نام ” را کلیک نمایید تا یک شناسه فعال سازی به شماره تلفن همراه شما ارسال شود.
۳- در صفحه دوم، شناسه دریافتی از طریق پیامک و همچنین تاریخ تولد خود را در کادرهای تعیین شده درج نموده و سپس دگمه “ثبت رمز فعالسازی ” را کلیک کنید.
۴- در صفحه سوم، اطلاعات ملی کارت خود اعم از کد CVV2 (کد ۳یا ۴ رقمی روی کارت)، تاریخ انقضا و رمز دوم کارت خود را تایپ کنید. یادآورمی شود شماره کارت شما در سامانه درج شده و نیازی به تایپ مجدد آن نیست. ضمناً توجه داشته باشید که اگر دارای بیش از یک کارت در بانک ملی ایران هستید، شماره کارت متصل به حسابی که سامانه پیام کوتاه (ساپتا) را برای آن فعال کرده اید ، به صورت پیش فرض در اینجا نمایش داده می شود.
۵- در صفحه چهارم، متن توافق نامه سامانه بام را ملاحظه خواهید کرد. پس از مطالعه، در جلوی عبارت ” قبول میکنم ” علامت تیک زده و سپس بر روی دگمه ” موافقم ” کلیک کنید.
۶-  در صفحه آخر، نام کاربری و رمز عبور خود را تعیین نمایید. در صورت تمایل، آدرس پست الکترونیک خود را نیز تایپ کرده و سپس بر روی دگمه ” ساخت نام کاربری ” کلیک کنید.
نکته ۱- نام کاربری و رمز عبور حتماً باید به زبان انگلیسی تعریف شود.
نکته ۲- نام کاربری می تواند شامل اعداد و حروف انگلیسی و در صورت تمایل نشانه های خاص ( مانند @ و & و…) باشد.
نکته ۳- رمز عبور باید حداقل ۸ کاراکتر و ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی باشد.
در صورت تمایل از نشانه های خاص مانند ( @ و & و… ) نیز می توانید استفاده کنید.
پس از اتمام مراحل فوق، وارد سامانه بانکداری اینترنتی بام می شوید و می توانید از همان لحظه از خدمات این سامانه استفاده نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1.5 / 5. تعداد امتیاز: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت