سامانه ثبت اجاره نامه شبانه روزی است

سامانه ثبت اجاره نامه شبانه روزی است

سامانه ثبت اجاره نامه شبانه روزی است
سامانه ثبت اجاره نامه شبانه روزی است به گزارش  کارگزین خبر :سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: در طول ۳ماه گذشته میزان ثبت قراردادهای اجاره در سامانه املاک و مستغلات به ۳۵ هزار مورد رسیده است. در راستای حمایت از مستأجران و کاهش هزینه ها در ۳ تا ۴ماه گذشته سامانه‌ املاک […]

سامانه ثبت اجاره نامه شبانه روزی است
به گزارش  کارگزین خبر :سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: در طول ۳ماه گذشته میزان ثبت قراردادهای اجاره در سامانه املاک و مستغلات به ۳۵ هزار مورد رسیده است.

در راستای حمایت از مستأجران و کاهش هزینه ها در ۳ تا ۴ماه گذشته سامانه‌ املاک و مستغلات برای ثبت اجاره مستأجران راه اندازی شد .

سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی: پیش از این سامانه املاک و مستغلات به صورت آزمایشی فعالیت می کرد. در این مدت هم استقبال مستأجران بسیار خوب بود.

او می گوید: در طول سه تا ۴ ماه گذشته ۳۵ هزار قرارداد اجاره ثبت شده. این سامانه به صورت ۲۴ ساعته فعالیت و اقدام به ثبت قرارداد با ارائه کد رهگیری می کند.

گفتنی است سامانه املاک و مستغلات نقش بسیار موثری در کاهش هزینه های مستأجران دارد. به گفته بسیاری از مستأجران با راه‌اندازی این سامانه بخش زیادی از هزینه ها برای پرداخت به مشاوران املاک کاهش و حتی صفر شده است.

با راه‌اندازی این سامانه در تابستان میزان ثبت قراردادهای بدون هزینه در اجاره مسکن کاهش زیادی پیدا کرد.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت