سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه اجاره مسکن به روزرسانی شد

آغاز دور جدید ثبت نام نهضت ملی مسکن در 16 استان+اسامی شهرها
سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه اجاره مسکن به روزرسانی شد ایسنا/اصفهان رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی فرآیند به روزرسانی سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه اجاره مسکن انجام شده و امکان ثبت نام از ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ فراهم است. حسن کحال‌زاده با […]

سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه اجاره مسکن به روزرسانی شد

ایسنا/اصفهان رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی فرآیند به روزرسانی سامانه ثبت نام تسهیلات ودیعه اجاره مسکن انجام شده و امکان ثبت نام از ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ فراهم است.

حسن کحال‌زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: افرادی که متقاضی بهره‌مندی از این تسهیلات هستند می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس اینترنتی https://tem.mrud.ir/ مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در سامانه تسهیلات ودیعه اجاره مسکن تا پایان شهریور ۱۴۰۰ ادامه دارد، گفت: سقف این وام در کلانشهر اصفهان ۴۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۲۵ میلیون تومان تعیین شده است.

به گزارش ایسنا، رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: متقاضیان باید دارای اجاره‌نامه رسمی یا اجاره‌نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری، در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ باشند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت