سامانه "سیدا" مشکل دارد /پرداخت سرانه مدارس استثنایی تا مهرماه

سامانه “سیدا” مشکل دارد /پرداخت سرانه مدارس استثنایی تا مهرماه

سامانه "سیدا" مشکل دارد /پرداخت سرانه مدارس استثنایی تا مهرماه
سامانه “سیدا” مشکل دارد /پرداخت سرانه مدارس استثنایی تا مهرماه معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرور ش استثنایی از اختصاص ۴۷ میلیارد تومان سرانه به مدارس استثنایی برای آماده سازی مدارس و پروژه مهر خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر سید جواد حسینی گفت: طی دو ماه اخیر ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون […]

سامانه “سیدا” مشکل دارد /پرداخت سرانه مدارس استثنایی تا مهرماه

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرور ش استثنایی از اختصاص ۴۷ میلیارد تومان سرانه به مدارس استثنایی برای آماده سازی مدارس و پروژه مهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر سید جواد حسینی گفت: طی دو ماه اخیر ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان سرانه جهت بازگشایی مدارس به مدارس استثنایی کشور واریز شده است که ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن برای هزینه‌های جاری و ۱۴ میلیارد تومان به شکل اختصاصی است. هم چنین برای تجهیزات هنرستانها ۱۲ میلیارد تومان تخصیص یافته و واریز شده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه ۵ میلیارد تومان این اعتبار توسط صندوق ذخیره نانو وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محقق شده است و به زودی ۷ میلیارد تومان سرانه به مدارس تخصیص خواهد یافت و با این تخصیص در مجموع برای شروع سال تحصیلی و مهر نزدیک به ۴۷ میلیارد تومان به مدارس واریز شده است و یا واریز خواهد شد تا از این طریق آماده سازیهای لازم برای شروع سال تحصیلی جدید محقق شود.

حسینی با بیان اینکه سفارش ۹۹ درصد کتاب های درسی در میان پایه‌ها به انجام رسیده است، گفت: در خصوص پایه های اول، هفتم و دهم سامانه سیدا مشکلاتی دارد که این مشکلات در دوره پیش دبستان و ابتدایی حل شده است.

‏وی افزود: مشکلات دوره هشتم و دهم نیز به زودی برطرف خواهد شد تا برای اول مهر دانش‌آموزی بدون کتاب نداشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المل سازمان آموزش و پرورش استثنایی،‏ رئیس سازمان آموزش و پرو ش استثنایی در پایان گفت: در سال تحصیلی جدید ۲۵۶ مدیر مدرسه جدید الانتصاب داریم که بیشتر آنان بجای همکاران بازنشسته منصوب شده‌اند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت