پادا | ورود به سایت اصلی پادا |pada.medu.ir | ورود به سایت دریافت کارنامه

پادا | ورود به سایت اصلی پادا |pada.medu.ir | ورود به سایت دریافت کارنامه

ورود به سایت اصلی پادا
برای ورود به سایت اصلی پادا اینجا کلیک کنید

برای ورود به سایت اصلی پادا اینجا کلیک کنید

دریافت کارنامه الکترونیکی دانش آموزان

نام سایت پادا از خلاصه عبارت «پرونده الکترونیکی دانش آموزان» به دست آمده است. این سامانه در سال های اخیر توسعه پیدا کرده است به طوری که در حال حاضر امکانات مختلفی به دانش آموزان و والدین مقاطع تحصیلی مختلف در سامانه پادا ارائه می شود.

 

سامانه پادا دانش آموزی با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به دانش آموزان و والدین دانش آموزان در استان های مختلف کشور روی کار آمده است. با وجود سامانه دانش آموزی پادا، امکان ثبت نام غیر حضوری در مدارس مختلف کشور در واحدهای تحصیلی مختلف فراهم شده است و همین اتفاق باعث می شود که مراجعه دانش آموزان و والدین آن ها به مدارس کاهش پیدا کند.

 

در حال حاضر، سامانه pada.medu.ir امکانات مختلف دیگری را به غیر از ثبت نام دانش آموزان ارائه می کند. به طور مثال دانش آموزان می توانند کارنامه های خود را از سایت پادا دریافت کنند. به طور کلی سامانه پادا دانش آموزی، در زمان های مختلف اقدام به ارائه خدمات مختلفی می کند و پیش بینی می شود که در آینده به خدمات این سامانه افزوده شود.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. اصن برا من مشاهده کارنامه و این همه مورد نمیاره فقد پرورشی میاره ک مال مسابقه و این چیزاس😐

  به این نظر امتیاز بده
 2. من از رشته ها فنی حرفه ای را انتخاب میکنم
  چون علاقه ی بیشتری دارم
  فنی حرفه ای ینی
  هنر
  ورزش
  عکاسی
  ارایش گر
  و…

  به این نظر امتیاز بده
 3. سلام به همگی و رحمه الله و برکاته لطفاً این سایت برای من باز کنید من کد ملی کلمه عبور فقط در آن رمز عبور من باید باز کنم دیگه کسی که مثلاً ساخته باید داخل پادا ببینیم کلا درست کنیم خراب را من دوتا گوشی دارم داخل دوتاشون زدم دوتاشون یکی برام باز نشد شما چه خبر این کار را می‌کنید شما ساعت دقیق قابل قبول و آورده بودند شاید میخواستم ببینم شما شما اصلاً چیکار دارید واقعا که دارم بهتون میگم لطفاً برای من باز کنید خواهش می کنم ممنون روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

  به این نظر امتیاز بده
 4. من علاقه ام ب عکاسی خیلی است
  حتا ب رشته ی فنی حرفه ای
  من عکاسی را دوست دارم و حتا ب
  ژست های متفاوت عکاسی

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت