اخبارفرهنگیانپربازدید امور اداری

سطح پوشش بیمه تکمیلی جدید فرهنگیان شبیه بیمه طلایی سال ۹۲ است.

صحرایی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که در دوره های گذشته ای بیمه ای تحت عنوان بیمه طلایی وجود داشت که بسیار مورد رضایت فرهنگیان بود و آیا دولت برنامه ای برای ارائه خدمتی نظیر آن به فرهنگیان را دارد یا خیر؟ گفت: بیمه امسال نسبت به بیمه ده سال گذشته بهتر است و بیمه تکمیلی که در دو هفته گذشته و در آغاز تیرماه منعقد شد، به روایت کارشناسان بهترین بیمه ده سال اخیر ما است.
صحرایی درباره کیفیت و سطح پوشش درمانی این بیمه تصریح کرد: این بیمه به بیمه طلایی سال ۹۲ نزدیک شده است.
قوانین بیمه طلایی فرهنگیان سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳
جزئیات مهم و قوانین بیمه طلایی فرهنگیان در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به نقل از مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به شرح زیر اعلام شد ،درصورت تغییر شرایط، جزئیات تغییر در این صفحه به روزرسانی می شود:

کل هزینه های بیمارستانی؛ اعمال جراحی های تخصصی، درمان هزینه های کلینیکی، پاراکلینیکی به انضمام کلیه هزینه ویزیت پزشکان، هزینه نازایی و ناباروری برای زوجین فرهنگی فاقد فرزند، هزینه تهیه اعضای پیوندی و… بدون سقف برای کلیه فرهنگیان تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قابل پرداخت است و هم اکنون نیز در حال اجرا است.
کلیه اعمال جراحی چشم پزشکی بدون سقف در حال اجرا است. سونوگرافی نیز جزو خدمات پاراکلینیکی بوده و بدون سقف ارایه می‌شود.
هم اکنون تعداد ۵۵۰۰ مرکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد در بیمه فرهنگیان شاغل در سراسر کشور در حال رائه خدمات درمانی به فرهنگیان می باشند.
اشخاص دارنده بیمه‌ای غیر از طرف قرارداد فرهنگیان ، برابر مصوبات هر چقدر که پرداخت نمایند در صورت ارائه اسناد پرداخت شده به شعب نمایندگی بیمه فرهنگیان در سراسر کشور هزینه آن در کمتر از یک هفته به حساب فرهنگیان واریز می شود.
تا آبان ماه تمام مبالغی که برای هزینه ‌های درمانی فرهنگیان تحت پوشش بیمه طلایی یا تکمیلی بوده پرداخت شده است.
در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه بیمه طلایی فرهنگیان ۱۴۰۲ و نظیر موارد زیر می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور (شماره تلفن های مندرج در این مقاله) تماس حاصل فرمایید.

زمان ثبت نام بیمه طلایی فرهنگیان
زمان ثبت نام بیمه طلایی فرهنگیان در نوبت بعدی، همینجا اطلاع رسانی خواهد شد. فرهنگیان متقاضی درخواست بیمه طلایی، لازم است اطلاعات خود و افراد تحت تکفل را در پرتال بیمه فرهنگیان وارد کنند و افرادی که مایل به استفاده از بیمه طلایی فرهنگیان نیستند، در صورت ثبت نام نکردن، حق بیمه از حقوق آن ها کسر نمی شود و نیاز به مراجعه حضوری ندارند.

جدیدترین اخبار بیمه طلایی فرهنگیان
پیرو جدیدترین اخبار بیمه طلایی فرهنگیان و در نشست خبری سخنگوی وزارت آموزش و پرورش، جزئیات بیشتر برای فع ابهامات بیمه طلایی فرهنگیان اعلام شد:

بیمه طلایی فرهنگیان یکی از اتفاقات خوب رفاهی بود که سال ۱۳۸۹ اجرا شد اما چند سالی بیشتر دوام نداشت و کم‌کم رنگش تغییر کرد و اکنون سال‌هاست که بیمه تکمیلی فرهنگیان نتوانسته رضایت جامعه فرهنگی را جلب کند.
به سراغ فرشید سیاری مدیرکل اسبق تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش رفتیم که بیمه طلایی فرهنگیان در زمان وی اجرا شد و بعد هم تغییر کرد تا ببینیم بیمه طلایی چه ویژگی‌های خوبی داشت و چه اتفاقی افتاد که نتوانست موفقیت خود را ادامه دارد و چه پیشنهادی برای بیمه طلایی جدید فرهنگیان دارد.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید