سقوط قیمت ها در بازار طلا و ارز؛ سکه ۹ میلیونی شد

سقوط دلار و طلاء. چرا دلار در حال ریزش است؟ هجوم مردم برای فروش دلار
سقوط قیمت ها در بازار طلا و ارز؛ سکه ۹ میلیونی شد در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۳۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان است.     ، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم […]

سقوط قیمت ها در بازار طلا و ارز؛ سکه ۹ میلیونی شد

در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۳۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان است.

 

 

، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۹۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون  تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم ۹۳۸ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۲۹۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۶۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با کاهش همراه شده است؛ از جمله دلایل نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی و احتمال آزادسازی منابع بلوکه شده ایران طی روزهای اخیر کاهشی است.

به گزارش تسنیم،‌ در بازار ارز قیمت دلار ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار  ۲۱ هزار و ۷۹۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۱ هزار و ۱۹۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۶ هزار و ۳۹۰  تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۵ هزار و ۷۹۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: دوشنبه ۲۹  دی ۱۴:۲۵

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۱ هزار و ۷۹۰

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۱ هزار و ۸۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۶ هزار و ۳۹۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۶ هزار و ۵۰۰

قیمت درهم

۶ هزار و ۱۰۰

قیمت پوند

۲۹ هزار

 

بروز رسانی: دو‌شنبه ۲۹ دی ساعت ۱۳:۲۵

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۹ میلیون و ۹۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳ میلیون و ۴۵۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون

 

بروز رسانی: دو‌‌شنبه ۲۹ دی ساعت ۱۳:۲۵

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۹۳۸ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۲۹۷ هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۶۰ هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۳۶٫۶

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت