سنگ پرانی سعادتمند به فرهاد مجیدی/ تیم استقلال بدون سرمربی

فرهاد مجیدی استعفا داد ۱
سنگ پرانی سعادتمند به فرهاد مجیدی/ تیم استقلال بدون سرمربی فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در آخرین اولتیماتوم خود به مدیران این باشگاه اعلام کرد که پس از پایان فینال جام حذفی نیمکت تیمش را ترک می‌کند و مسئولان باید به فکر جانشین جدیدی به جای او باشند. با این وجود [...]

سنگ پرانی سعادتمند به فرهاد مجیدی/ تیم استقلال بدون سرمربی

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در آخرین اولتیماتوم خود به مدیران این باشگاه اعلام کرد که پس از پایان فینال جام حذفی نیمکت تیمش را ترک می‌کند و مسئولان باید به فکر جانشین جدیدی به جای او باشند.

با این وجود مدیران باشگاه استقلال هم که برای تخفیف و تقسیط از استراماچونی راهی ایتالیا شده بودند در جلسه دو طرفه خواهان بازگشت مربی ایتالیایی به تیمشان شده اند تا همین امر زمینه‌ای شود تا مجیدی از وضعیت به وجود آمده دلخور شود و تن به جدایی از استقلال بدهد.

به هر ترتیب مجیدی پس از بازی پنج شنبه برای همیشه استقلال را ترک می‌کند و مدیران استقلال هم در هوای بازگشت استرا به تیمشان روز‌ها را سر می‌کنند تا در نهایت این مربی را به این تیم بازگردانند. در این میان دعوای بین فرهاد مجیدی و سعادتمند هم در آستانه بازی مهمی همچون فینال قابل هضم نیست و اعضای هیئت مدیره باشگاه هم برای آشتی طرفین اقدامی نمی کنند.

به این ترتیب پس از دیدار روز پنج شنبه باید منتظر ماند تا دید سکان هدایت استقلال به استراماچونی باز می‌گردد یا خیر.

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت