سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات پیشنهادی کابینه

خطیب وزیر اطلاعات
سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات پیشنهادی کابینه ?با پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ، گزینه های مختلفی در رسانه درباره این وزارت خانه مطرح شد . از نصرالله پژمانفر و نبویان تا مصطفی پور محمدی و عبداللهی حفاظت فعلی قوه قضائیه و حتی طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه از جمله اسامی مطرح شده […]

سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات پیشنهادی کابینه

خطیب وزیر اطلاعات
?با پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ، گزینه های مختلفی در رسانه درباره این وزارت خانه مطرح شد . از نصرالله پژمانفر و نبویان تا مصطفی پور محمدی و عبداللهی حفاظت فعلی قوه قضائیه و حتی طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه از جمله اسامی مطرح شده برای تصدی این وزارت خانه بودند.
?تا روزهای گذشته در میان نام هایی که به میان آمد، 3 گزینه نسبت به سایرین جدی تر بودند ، عبداللهی حفاظت اطلاعات قوه قضائیه ، موحد دادستان انتظامی قضات و خطیب رئیس پیشین حفاظت اطلاعات قوه قضائیه سه چهره ی مذکور می باشند .
اما در نهایت حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب رئیس اسبق حفاظت قوه قضائیه به عنوان وزیر اطلاعات دولت جدید به مجلس شورای اسلامی معرفی گردید . خطیب پس از حفاظت قوه به آستان قدس رضوی رفته و در آنجا با حکم مروی به عنوان مدیرکل حراست آستان مشغول به خدمت گردید .

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت