شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه
شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه بانک رفاه کارگران به شرط داشتن منابع مالی کافی وام‌های مختلفی را به متقاضیان واجد شرایط می‌پردازد که یکی از آن‌ها مربوط به طرح ثمر است. طبق آخرین اطلاعات درباره این طرح تسهیلاتی، سود این وام بر اساس دوره بازپرداخت تعیین شده و حداکثر به ۱۶ درصد […]

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه
 شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رفاه

بانک رفاه کارگران به شرط داشتن منابع مالی کافی وام‌های مختلفی را به متقاضیان واجد شرایط می‌پردازد که یکی از آن‌ها مربوط به طرح ثمر است.

طبق آخرین اطلاعات درباره این طرح تسهیلاتی، سود این وام بر اساس دوره بازپرداخت تعیین شده و حداکثر به ۱۶ درصد می‌رسد. سقف این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان اعلام شده و ضمانت اصلی برای آن مسدودی سپرده است. بنابراین متقاضیان دریافت این تسهیلات باید سپرده بلندمدت در یکی از شعب بانک رفاه کارگران افتتاح کنند.

سود سپرده این طرح هم برحسب سود تسهیلات، ۴ یا ۸ یا ۱۲ درصد خواهد بود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط وام طرح ثمر ۳۶ ماه اعلام شده و افراد تا پایان این مدت امکان استفاده از سپرده خود را نخواهند داشت.

متقاضیان واجد شرایط برای دریافت این تسهیلات باید هزینه‌های جانبی مثل تشکیل پرونده و اعتبارسنجی را هم بپردازند. لازم به ذکر است که متقاضیان این وام هم نباید هیچ چک برگشتی یا بدهکاری جاری را در سیستم بانکی داشته باشد.

جزئیات طرح ثمر بانک رفاه

در صورتی که بانک رفاه کارگران منبع مالی کافی داشته باشد، بعد از دریافت مدارک و انجام اقدامات لازم مبلغ تسهیلات را به حساب وام گیرنده واریز خواهد کرد. در صورتی که وام گیرنده سقف مبلغ وام را با حداکثر سود ۱۶ درصد دریافت کند، باید اقساط آن را طی ۲۴ ماه بپردازد.

قسط وام این مبلغ تسهیلات با شرایط مذکور، ۹ میلیون و ۷۹۲ هزار و ۶۲۲ تومان خواهد بود. کل سود وام ۳۵ میلیون و ۲۲ هزار و ۹۳۱ تومان و مجموع رقم وام و سود ۲۳۳ میلیون و ۴۵۳ هزار و ۳۳۴ تومان برآورد شده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت