شرایط قبولی در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی۱۳۹۹ چیست؟

شرایط قبولی در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی۱۳۹۹ چیست؟ رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: ۸۰ درصد شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی آموزشیاران خانم هستند و داوطلبان برای قبولی باید ۵۰ درصد نمره را کسب کنند. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ شاهپور محمدزاده، معاون وزیر و رئیس [...]

شرایط قبولی در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی۱۳۹۹ چیست؟

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: ۸۰ درصد شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی آموزشیاران خانم هستند و داوطلبان برای قبولی باید ۵۰ درصد نمره را کسب کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ شاهپور محمدزاده، معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی اظهار کرد: در این آزمون تعداد ۲۴۲۰۰ نفر شرکت کردند و کمتر از ۳۰۰ نفر کارت آزمون دریافت نکرده و بقیه بر سر آزمون حاضر شدند و از مجموع شرکت‌کنندگان حدود ۸۰ درصد خانم هستند و بیشترین شرکت‌کننده هم از استان لرستان است.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان پس از کسب ۵۰ درصد حد نصاب قبولی و پس از مراحل گزینش، به دانشگاه فرهنگیان معرفی می‌شوند تا یک دوره یک ساله را بگذرانند و پس از موفقیت به عنوان معلم پیمانی به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد.

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت